تازه چه خبرثبت چک در سامانه صیاد | سایت صیاد ثبت چک

shadow

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایت

ثبت چک در سامانه صیاد / آموزش ثبت چک در سامانه صیاد / ورود به ثبت چک در سامانه صیاد / ادرس سایت صیاد sayad /

سامانه صیاد(صدور یکپارچه الکترونیکی دسته چک) به منظور یکپارچه سازی فرایند صدور دسته چک های بانکی پیاده سازی شده است. این سامانه با متمرکز سازی درخواست های دسته چک، امکان اعتبار سنجی صاحبان حساب و امضا را فراهم می سازد و از اختصاص دسته چک به افراد فاقد صلاحیت و بد سابقه جلوگیری می نماید و همچنین با اختصاص شناسه منحصر به فرد به هر برگ چک، استعلام و پیگیری وضعیت چک تسهیل میگردد و باعث افزایش اعتبار دسته چک در تبادلات مالی کشور می شود. سامانه صیاد با ثبت دسته چک های صادر شده ، یک بانک اطلاعاتی یکپارچه و مدون از سوابق صدور دسته چک در سراسر کشور ایجاد می کند.

این سامانه به سفارش بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است . بانک های کشور پس از ثبت درخواست در سامانه صیاد و دریافت شناسه استعلام (به ازای هر برگ چک) اجازه صدور دسته چک برای متقاضیان را پیدا می کنند.

ثبت چک در سامانه صیاد.jpg


.
 🔴 نظرات پس از تایید مدیریت نمایش داده میشوند

 • برچسب ها
  آموزش ثبت چک در سامانه صیاد آموزش ثبت چک در سایت صیاد ادرس سایت صیاد sayad استعلام موجودی چک اپلیکیشن استعلام چک ثبت چک در سامانه صیاد ثبت چک در سایت صیاد دانلود سامانه صیاد بانک مرکزی سامانه استعلام چک برگشتی با کد ملی سایت ثبت چک صیاد سایت صیاد ثبت چک ورود به ثبت چک در سامانه صیاد


 • جدیدترین ارسال های پروفایل

  کاربران گرامی جهت ارسال سوال درمورد کارگزاری ها , لطفا از صفحه اول انجمن ,به تالار بورس - فرابورس - بورس پایه وارد شوید سپس به قسمت پرسش و پاسخ مراجعه کنید.(از تاریخ 21 اردیبهشت 99 ارسالی های این بخش درمورد بورس حذف میشوند)
  alir در پروفایل shadow نوشت.
  سلام خدا قوت
  من چند چند روزه که نمیتونم خرید کنم
  پیغام خطا از سرویس ارسال سفارش TP را میده لطفا برطرفش کنید
  عباس گودرزی در پروفایل shadow نوشت.
  سلام برای من کد معاملاتی در بازار سرمایه اومده این همون کد بورسی هست؟
  بالا