ثبت نام سایپا ۱۴۰۱ کی شروع میشود

مدیر

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایت
5/10/19
94,944
78
ثبت نام سایپا ۱۴۰۱ کی شروع میشود ، را در همیارخاص بخوانید

شرایط فروش سایپا ویژه اعیاد شعبانیه اعلام شد جدول​


گروه خودروسازی سایپا از امروز شرایط فروش جدید خود را با پنج محصول آغاز کرده است. در این طرح فروش پنج محصول شامل شاهین G، ساینا S، کوییک، تیبا ۲ و سایپا ۱۵۱ به متقاضیان عرضه شده است. تمامی این خودروها به صورت نقدی فروخته می‌شوند و موعد تحویل آن‌ها نیز حداکثر ۹۰ روز کاری عنوان شده است.

بر اين اساس مردم با مراجعه به آدرس اينترنتي saipa.i a eca .com مي توانند در اين طرح فروش ثبت نام كنند و در فرآيند قرعه كشي قرار گيرند. پس از اعلام نتايج قرعه كشي، منتخبين فروش فوق العاده مي بايست ظرف سه روز نسبت به واريز كامل وجه اقدام كنند.

شرایط فروش سایپا ویژه قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت اعلام شد جدول​


گروه خودروسازی سایپا در راستای حمایت از قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، شرایط فروش ویژه‌ای را برای مادران اعلام کرده است. در این شرایط مادراني كه از ۱۹ آبان ماه صاحب فرزند دوم شدند، از امروزساعت ۱۰ صبح و به مدت دو روز به صورت شبانه روز فرصت خواهند داشت تا از شرایط فروش سایپا بهره‌مند شوند.

در طرح فروش سایپا برای حمایت از قانون جوانی جمعیت، چهار خودرو به متقاضیان عرضه شده است. این چهار خودرو شامل شاهین G، تیبا ۲، ساینا S و کوییک دنده‌ای است. این شرایط فروش به صورت نقدی با موعد تحویل ۹۰ روزه است.

شرایط پیش فروش سایپا ویژه اسفندماه ۱۴۰۰ اعلام شد جدول​


شرایط پیش فروش سایپا ویژه اسفندماه ۱۴۰۰ اعلام شد. در این شرایط خودروهای شاهین، کوییک R، کوییک S، ساینا S، کوییک دنده‌ای و سایپا ۱۵۱ به مشتریان ارائه شده‌اند. شرایط پیش فروش سایپا از روز پنجشنبه ۱۲ اسفندماه ۱۴۰۰ برقرار خواهد شد و به مدت دو روز فعال است. زمان تحویل خودروها نیز تابستان، پاییز و زمستان ۱۴۰۱ اعلام شده است. این شرایط پیش فروش سایپا به همراه قرعه کشی خواهد بود.

شرایط فروش فوری سایپا برای کوییک و ساینا اعلام شد جدول ۳ اسفند ۱۴۰۰​


شرایط فروش جدید سایپا برای چند محصول مختلف مثل کوییک R، تیبا ۲ و ساینا اعلام شد. این شرایط فروش فوری از روز پنج شنبه این هفته ۵ اسفندماه ۱۴۰۰ به مدت ۲ روز برقرار است. برندگان این قرعه کشی در روز یکشنبه ۸ اسفندماه مشخص می شوند.

در زیر می توانید شرایط فروش فوری سایپا را مطالعه کنید.

شرایط پیش فروش محصولات زامیاد بدون محدودیت اعلام شد جدول​


شرایط پیش فروش زامیاد بدون محدودیت قرعه کشی اعلام شد. در این شرایط خودروهای وانت نیسان تک سوز آپشنال، وانت نیسان دوگانه آپشنال و وانت پادرا پلاس در دسترس متقاضیان هستند. شرایط پیش فروش محصولات زامیاد از ساعت ۱۴ روز سه شنبه سوم اسفندماه برقرار خواهد بود و متقاضیان می‌توانند از طریق وب سایت فروش اینترنتی محصولات سایپا، نسبت به ثبت نام این خودروها اقدام کنند.

شرایط فروش سایپا به مناسبت ولادت حضرت علی اعلام شد جدول​


گروه خودروسازی سایپا شرایط فروش ویژه‌ ولادت حضرت علی را اعلام کرد. در این شرایط شش خودرو قابل پیش خرید توسط مصرف‌کنندگان هستند که موعد تحویل آن‌ها تابستان، پاییز و زمستان سال آینده است. این شرایط از روز پنجشنبه ۲۸ دی ماه جاری خواهد شد و تا ۲ روز برقرار خواهد بود. در ادامه می‌توانید شرایط پیش فروش سایپا ویژه ولادت حضرت علی را مشاهده کنید:

شرایط فروش فوری سایپا ویژه دهه فجر ۱۴۰۰ اعلام شد جدول​


گروه خودروسازی سایپا شرایط فروش ویژه دهه فجر ۱۴۰۰ را اعلام کرد. در این شرایط فروش خودروهای کوییک R، تیبا، تیبا ۲، ساینا و سایپا ۱۵۱ در اختیار مشتریان قرار خواهند گرفت. این شرایط از نوع فروش نقدی با موعد تحویل فوری است و خودروهای ثبت نام شده در مدت ۹۰ روز کاری به متقاضیان تحویل داده خواهد شد.

شرایط فروش فوری سایپا از ساعت ۸ صبح روز پنج‌شنبه مورخ ۱۴۰۰۱۱۲۱ برقرار خواهد شد و به مدت دو روز ادامه خواهد یافت. شرایط و ضوابط قرعه کشی در این شرایط برقرار است.

شرایط پیش فروش وانت نیسان و وانت پادرا ویژه دهه فجر اعلام شد جدول​


گروه خودروسازی سایپا شرایط پیش فروش وانت نیسان و وانت پادرا ویژه دهه فجر ۱۴۰۰ را اعلام کرد. در این شرایط فروش سه محصول در سگمنت پیکاپ شامل وانت نیسان تک سوز آپشنال، وانت نیسان دوگانه سوز آپشنال و وانت پادرا پلاس به مشتریان عرضه خواهند شد. موعد تحویل خودروها اردیبهشت الی تیرماه ۱۴۰۱ اعلام شده است و قیمت نهایی نیز در زمان تحویل خودرو محاسبه خواهد شد. این شرایط بدون قرعه کشی خواهد بود و از ساعت ۱۴ روز شنبه مورخ ۱۶ بهمن‌ماه ۱۴۰۰ از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات سایپا و شبکه نمایندگی‌های این شرکت در سراسر کشور قابل دسترسی است.

شرایط پیش فروش سایپا ویژه دهه فجر ۱۴۰۰ اعلام شد جدول​


گروه خودروسازی سایپا شرایط پیش فروش محصولات خود ویژه دهه فجر ۱۴۰۰ را اعلام کرد. این شرایط از ساعت ۸ صبح روز پنجشنبه چهاردهم بهمن ماه آغاز خواهند شد و به مدت دو روز فعال خواهد بود. در این مدت مشتریان می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت شرکت سایپا، نسبت به ثبت نام در این شرایط اقدام کنند.

شرایط پیش فروش سایپا ویژه دهه فجر ۱۴۰۰ شامل دو بخش پیش فروش یکساله و پیش فروش مشارکت در تولید است. در هرکدام از طرح‌های پیش فروش نیز شش محصول شامل شاهین، کوییک R، کوییک دنده‌ای، کوییک S، ساینا S و سایپا ۱۵۱ در اختیار مشتریان قرار دارند. این شرایط همراه با قرعه کشی خواهد بود.

شرایط فروش فوری کوییک و تیبا توسط سایپا اعلام شد جدول بهمن ماه ۱۴۰۰​


پس از افزایش قیمت خودرو طی ماه‌های اخیر، ایران خودرو و سایپا طرح‌های فروش فوری را به صورت مستمر به اجرا در آورده‌اند. هم‌اکنون نیز شرایط فروش سایپا با موعد تحویل فوری و قیمت قطعی در اختیار مشتریان قرار دارد. در شرایط فروش فوری سایپا شش محصول عرضه شده‌اند که شامل کوییک دنده‌ای، کوییک R، تیبا ۲، سایپا ۱۵۱، کوییک پلاس اتوماتیک و تیبا صندوقدار می‌شوند.

شرایط فروش فوری سایپا از ساعت ۸ صبح روز پنجشنبه هفتم بهمن ماه در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد و مشتریان به مدت دو روز می‌توانند نسبت به ثبت نام خودرو اقدام کنند. شرایط و ضوابط قرعه کشی در این شرایط فروش برقرار است. نکته قابل توجه در مورد شرایط فروش فوری سایپا، افزایش رنگ‌های قابل انتخاب برای هرکدام از خودروها است در حالی‌که پیش از این اکثر خودروها تنها با رنگ سفید عرضه می‌شدند.

شرايط پيش فروش يكساله محصولات سايپا اعلام شد​


شرایط فروش سایپا با موعد تحویل یکساله از روز پنجشنبه ۳۰ ام دی‌ماه آغاز می‌شود و به مدت دو روز پيش فروش يک ساله و پيش فروش مشاركت در توليد محصولات در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.

در هر دو طرح پيش فروش يک ساله سايپا و پیش فروش مشارکت در تولید، شش محصول كه شامل شاهين G، كوييک S، كوييک R دنده‌ای، كوييک دنده‌ای، ساينا S و سايپا ۱۵۱ به متقاضیان عرضه خواهند شد.

متقاضيان محصولات سايپا مي توانند از طريق سايت h ps:saipa.i a eca .com در يكي از روش هاي پيش فروش يك ساله و پيش فروش مشاركت در توليد و يا هر دو روش ثبت نام كنند؛ بر اين اساس ابتدا قرعه كشي روش پيش فروش يكساله انجام مي شود و در صورت منتخب شدن در قرعه كشي مذكور، متقاضي در قرعه كشي مشاركت توليد، شركت داده نخواهد شد.از اين رو در صورت منتخب نشدن در روش پيش فروش يك ساله، متقاضيان در قرعه كشي مشاركت در توليد شركت داده خواهند شد.

هرست انتخاب شدگان نهايي از طريق سايت فروش اينترنتي سايپا ظرف مدت يك روز پس از اتمام قرعه كشي اعلام خواهد شد. بدين جهت پس از اعلام نتايج قرعه كشي، منتخبين در هر دو روش پيش فروش يكساله و مشاركت در توليد بايستي ظرف مدت سه روزنسبت به واريز وجه علي الحساب قيمت خودرو اقدام كنند.

همچنین می توانید در صفحه جدیدترین لیست قیمت محصولات سایپا در بازار از آخرین اخبار و قیمت های محصولات این شرکت باخبر شوید.

شرایط پیش فروش جدید سایپا برای خودروهای شاهین و کوییک و ساینا اعلام شد جدول​


شرایط جدید پیش فروش سایپا اعلام شد. این شرایط فروش از روی پنجشنبه ۳۰ دیماه ساعت ۷ صبح به مدت دو روز برقرار است.

متقاضیانی که دارای پلاک انتظامی فعال یا فاقد گواهینامه رانندگی بوده و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند ضمن کم لم یکن تلقی شدن ثبت نام، تا ۳ سال امکان ثبت نام در بخشنامه های فروش در دو شرکت خودروسازی سایپا و ایران خودرو را نخواهند داشت.

شرایط فروش را در زیر می توانید مشاهده کنید.

شرایط فروش ساینا، کوییک و تیبا توسط سایپا اعلام شد جدول​


متقاضیان خرید خودروهای سایپا از روز پنجشنبه مورخ ۲۳ دی ماه می‌توانند نسبت به خرید محصولات این شرکت اقدام کنند. در طرح فروش فوری سایپا خودروهای کوییک، کوییک R‌، کوییک پلاس، ساینا تیبا ۲ و سایپا ۱۵۱ عرضه شده‌اند. موعد تحویل این خودروها ۹۰ روز کاری اعلام شده است و برندگان از طریق قرعه کشی مشخص می‌شوند. در ادامه می‌توانید شرایط فروش سایپا با موعد تحویل قطعی را مشاهده کنید:

شرایط پیش فروش سایپا از امروز آغاز می‌شود، پیش فروش شاهین و کوییک​


شرایط پیش فروش سایپا از امروز شانزدهم دی ماه در دسترس متقاضیان خواهند بود. در این شرایط فروش که به دو شیوه مشارکت در فروش و پیش فروش یکساله صورت می‌گیرد، شش محصول شامل شاهين G، كوييک S، كوييک R دنده ای، كوييک دنده‌ای، ساينا S و سايپا SE151 عرضه شده‌اند.

متقاضیان مشارکت در شرایط پیش فروش سایپا می‌توانند از ساعت ۸ صبح امروز به مدت دو روز به سايت h ps:saipa.i a eca .com مراجعه کرده و در هرکدام از شرایط پیش فروش سایپا شرکت کنند. شرایط و ضوابط قرعه کشی در مورد پیش فروش سایپا نیز صادق خواهند بود.

یک روز پس از پایان شرایط پیش فروش سایپا، قرعه کشی این شرایط انجام خواهد شد و پس از آن منتخبین سه روز فرصت خواهند داشت تا وجه مورد نیاز برای شرکت در هرکدام از شرایط فروش را واریز کنند. بنابر اعلام شرکت سایپا، طرح های فروش سایپا بر اساس «سه شنبه های سایپایی» است که گروه خودروسازی سایپا در راستای اصلاح قیمت خودرو به مردم وعده داده بود؛ لذا این طرح ملی تا آرامش بازار و حذف دلالان خودرو ادامه خواهد داشت.

شرایط پیش فروش شاهین و کوییک توسط سایپا اعلام شد جدول​


گروه خودروسازی سایپا شرایط پیش فروش ویژه دی ماه ۱۴۰۰ را اعلام کرد. این بخشنامه شامل شرایط پیش فروش یکساله و پیش فروش مشارکت در تولید می‌شوند. در شرایط پیش فروش یکساله خودروهای شاهین G، کوییک S، کوییک و کوییک R، ساینا S و سایپا ۱۵۱ ارائه شده‌اند. موعد تحویل این خودروها خرداد، تیر و مرداد ۱۴۰۱ اعلام شده است.

در شرایط پیش فروش مشارکت در تولید نیز خودروهای شاهین G، کوییک S، کوییک R، کوییک، ساینا S‌ و سایپا ۱۵۱ عرضه شده‌اند. موعد تحویل این خودروها بهمن و اسفند ۱۴۰۱ اعلام شده است. این شرایط فروش از ساعت ۸ صبح روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۰۱۰۱۶ آغاز خواهد شد و به مدت دو روز در دسترس متقاضیان خواهد بود. تمامی ضوابط و شرایط قرعه کشی در این بخشنامه اجرا خواهد شد.

شرایط فروش فوری سایپا ویژه دی ماه ۱۴۰۰ اعلام شد جدول​


مطابق اعلام گروه خودروسازی سایپا، شرایط فروش فوری جدید این شرکت از روز پنجشنبه مورخ نهم دی ماه آغاز کند. متقاضیان می‌توانند از روز پنجشنبه به مدت دو روز با مراجعه به وب‌سایت فروش اینترنتی سایپا، نسبت به ثبت نام اقدام کنند. تمامی ضوابط و قوانین قرعه کشی خودرو در این شرایط فروش نیز برقرار است و برندگان از طریق قرعه کشی انتخاب خواهند شد.

خودروهای ارائه شده در این شرایط عبارتند از کوییک، کوییک R، تیبا ۲، سایپا ۱۵۱ و کوییک پلاس. در ادامه می‌توانید شرایط فروش سایپا ویژه دی ماه ۱۴۰۰ را مشاهده کنید:

شرایط پیش فروش سایپا ویژه دی ماه اعلام شد جدول​


شرکت خودروسازی سایپا شرایط پیش فروش یکساله و مشارکت در تولید ویژه دی ماه را اعلام کرد. در این شرایط پیش فروش که در قالب دو بخشنامه جدا ارائه شده است، خودروهای شاهین، کوییک و ساینا عرضه شده‌اند.

در شرایط پیش فروش یکساله سایپا، خودروهای شاهین G، کوییک S، کوییک دنده‌ای، کوییک R دنده‌ای، ساینا S و پراید وانت یا سایپا ۱۵۱ عرضه شده‌اند. موعد تحویل خودروها خرداد الی مرداد ۱۴۰۱ است و قیمت خودرو نیز مطابق قیمت روز در زمان تحویل محاسبه خواهد شد.

در بخش دیگری از این شرایط که به پیش فروش سایپا به شیوه مشارکت در تولید اختصاص دارد، خودروهای فوق بار دیگر قابل پیش خرید هستند اما موعد تحویل آن‌ها بهمن و اسفند ۱۴۰۱ خواهد بود. سود مشارکت شرایط پیش فروش سایپا ۱۰ درصد و سود انصراف نیز ۷ درصد عنوان شده است. این شرایط پیش فروش از ساعت ۸ صبح پنجشنبه مورخ دوم دی ماه جاری خواهند شد.

دور جدیدی از شرایط فروش فوق العاده سایپا از پنجشنبه آغاز می‌شود جدول​


گروه خودروسازی سایپا تصمیم دارد تا طرح فروش فوق العاده جدیدی را از پنجشنبه ۲۵ ام آذرماه آغاز کند. در این شرایط خودروهای کوییک و کوییک R، تیبا و تیبا ۲، سایپا ۱۵۱ یا پراید وانت و کوییک اتوماتیک عرضه می‌شوند. تمامی شرایط قرعه کشی فروش فوق العاده نیز در این شرایط برقرار است.

شرایط فروش فوق العاده سایپا از پنجشنبه این هفته جاری خواهد شد و پس از آن متقاضیان به مدت دو روز فرصت دارند در وب‌سایت فروش سایپا ثبت نام کنند. موعد تحویل خودروها نیز ۹۰ روزه اعلام شده است.

شرایط فروش فوق‌ العاده سایپا ویژه آذرماه اعلام شد​


گروه خودروسازی سایپا تصمیم دارد شرایط فروش فوق‌العاده خود را با پنج محصول از روز شنبه بیستم آذرماه آغاز نماید. در این طرح خودروهای کوییک، تیبا ۲، تیبا صندوقدار، کوییک آر و کوییک اتوماتیک عرضه خواهند شد.

متقاضیان بهره‌مندی از این شرایط می‌توانند به‌ مدت دو روز و به‌ صورت شبانه ‌روزي با ورود به سايت اينترنتي فروش محصولات گروه خودروسازي سايپا به‌نشاني h ps:saipa.i a eca .com نسبت به ثبت اطلاعات، دريافت كدكاربري و رمز عبور و انتخاب نوع خودرو اقدام كنند.

شرایط پیش فروش سایپا با موعد تحویل یکساله اعلام شد جدول​


گروه خودروسازی سایپا شرایط فروش یکساله برخی محصولات خود را اعلام کرد. در این شرایط فروش خودروهای شاهین، کوییک S، کوییک R‌، کوییک معمولی، ساینا S، سایپا ۱۵۱ و کوییک پلاس اتوماتیک به متقاضیان عرضه شده‌اند. قیمت خودرو در این شرایط قیمت روز خودرو در زمان تحویل اعلام شده است و موعد تحویل خودروها نیز بهار و تابستان سال ۱۴۰۱ خواهد بود. در ادامه می‌توانید جدول شرایط پیش فروش سایپا را مشاهده کنید:

آغاز فروش فوری محصولات سایپا از دوشنبه جدول آبان ۱۴۰۰​


گروه خودروسازی سایپا ویژه آبان ماه ۱۴۰۰، دور جدید فروش فوری محصولات خود را از روز دوشنبه ۳ آبان ماه با پنج محصول مختلف خود آغاز کرده و مشتریان می توانند با محدودیت های سابق و موعد تحویل ۹۰ روزه، در این شرایط فروش شرکت کنند.

در طرح فروش فوری با موعد تحویل ۳ ماهه که از ساعت ۱۵ روز دوشنبه آغاز خواهد شد و تنها به مدت ۳ روز اعتبار دارد، پنج خودروی سایپا کوییک دستی با رینگ فولادی، کوییک R دو رنگ دستی، ساینا S، تیبا ۲ با رینگ فولادی و در نهایت خودروی سایپا ۱۵۱ وانت به مشتریان عرضه می شود که جزییات بیشتر آن را می توانید در جدول زیر شاهد باشید.

سفید، قهوه ای تیره متالیک،

نوک مدادی متالیک، مشکی متالیک،

نقره ای متالیک، اطلسی متالیک

آغاز مرحله دوم فروش فوری ساینا S و خانواده کوییک از دوشنبه ۲۹ شهریورماه جدول​


گروه خودروسازی سایپا در راستای ایجاد فرصت برابر برای ثبت نام همه متقاضیان و عرضه خودرو به مصرف کنندگان واقعی، دور دوم فروش فوری محصولات خود ویژه شهریورماه ۱۴۰۰ را از روز دوشنبه ۲۹ شهریورماه با چهار محصول خود آغاز کرده و مشتریان می توانند با محدودیت های سابق و موعد تحویل ۹۰ روزه، در این شرایط فروش شرکت کنند.

در طرح فروش فوری با موعد تحویل ۳ ماهه که از ساعت ۱۵ روز دوشنبه آغاز خواهد شد و تنها به مدت ۳ روز اعتبار خواهد داشت، چهار خودروی سایپا کوییک دستی با رینگ فولادی، کوییک R دو رنگ دستی، کوییک S و در نهایت خودروی ساینا S به مشتریان عرضه می شود که جزییات بیشتر آن را می توانید در جدول زیر شاهد باشید.

فروش فوری ساینا S و خانواده کوییک از فردا سه شنبه جدول شهریورماه ۱۴۰۰​


گروه خودروسازی سایپا در راستای ایجاد فرصت برابر برای ثبت نام همه متقاضیان و عرضه خودرو به مصرف کنندگان واقعی، چهار محصول خود را از روز سه شنبه ۹ شهریورماه در قالب طرح فروش فوری و با موعد تحویل ۹۰ روزه به مشتریان عرضه خواهد کرد.

در طرح فروش فوری با موعد تحویل ۳ ماهه که از ساعت ۱۴ روز سه شنبه آغاز خواهد شد، چهار خودروی سایپا کوییک دستی، کوییک R دو رنگ، کوییک S و در نهایت خودروی ساینا S به مشتریان عرضه می شود که جزییات بیشتر آن در جدول زیر آمده است.

آغاز پیش فروش وانت زامیاد با موعد تحویل ۳ ماهه جدول شهریور ۱۴۰۰​


گروه خودروسازی سایپا از ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه ۲ شهریورماه، پیش فروش یکساله ۳ محصول زامیاد را آغاز کرده و مشتریان می توانند بدون محدودیت و موعد تحویل در آذرماه و دی ماه ۱۴۰۰، نسبت به ثبت یکی از محصولات قابل عرضه در این شرایط فروش اقدام کنند.

در این شرایط فروش ویژه شهریورماه ۱۴۰۰ که تسویه حساب آن به قیمت روز خواهد بود، محصولاتی همچون نیسان وانت تک سوز آپشنال، خودروی نیسان وانت دوگانه سوز آپشنال و در آخر خودروی وانت پادرا پلاس با موعد تحویل تقریبا ۳ ماهه به مشتریان عرضه خواهد شد که جزییات بیشتر آن در جدول زیر آمده است.

آغاز پیش فروش ۵ محصول سایپا بدون محدودیت ثبت نام جدول مردادماه ۱۴۰۰​


گروه خودروسازی سایپا در شرایط فروش مردادماه محصولات خود، پیش فروش ۵ محصول مختلف خود را از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه ۱۸ مردادماه آغاز کرده و در این طرح فروش با حذف محصولات زامیاد، تنها محصولات سایپا به مشتریان عرضه خواهد شد.

در این طرح فروش با موعد تحویل دی ماه ۱۴۰۰ الی تیرماه ۱۴۰۱، محصولات مختلف سایپا از جمله کوییک S، ساینا S، کوییک دنده ای، کوییک R دو رنگ و خودروی سایپا ۱۵۱ با قیمت روز ثبت سفارش خواهد شد و نکته جالب در رابطه با این طرح فروش، ثبت نام بدون محدودیت و بدون قرعه کشی اما با تکمیل وجه به قیمت روز خواهد بود که جزییات بیشتر آن در جدول زیر آمده است.

آغاز پیش فروش ۱۱ محصول سایپا ویژه عید قربان جدول تیرماه ۱۴۰۰​


گروه خودروسازی سایپا به مناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان و عید غدیر خم، پیش فروش گسترده ۱۱ محصول مختلف خود را از ساعت ۱۴ امروز پنجشنبه ۲۴ تیرماه آغاز کرده و مشتریان می توانند در این طرح فروش نسبت به ثبت نام ۷ محصول سایپا و ۴ محصول شرکت خودروسازی زامیاد اقدام کنند.

در این طرح فروش با موعد تحویل فروردین الی تیر ۱۴۰۱، محصولات مختلف سایپا از جمله سایپا شاهین، کوییک S، ساینا S، کوییک دنده ای، ساینا دنده ای، کوییک R دو رنگ و خودروی سایپا ۱۵۱ با قیمت روز ثبت سفارش خواهد شد.

در بین محصولات زامیاد هم چهار خودروی نیسان وانت تک سوز آپشنال، نیسان وانت دوگانه سوز آپشنال، نیسان دیزل و در نهایت پادرا پلاس با موعد تحویل آبان و آذرماه امسال (۱۴۰۰) ثبت سفارش می شود که جزییات بیشتر آن را می توانید در جدول زیر شاهد باشید.

شرایط فروش محصولات سایپا:

شرایط فروش محصولات زامیاد:

فروش فوری و پیش فروش سایپا کوییک R چهارشنبه جدول تیرماه ۱۴۰۰​


گروه خودروسازی سایپا در راستای ایجاد فرصت برابر برای ثبت نام همه متقاضیان و عرضه خودرو به مصرف کنندگان واقعی، تنها خودروی سایپا کوییک R را در قالب دو طرح جداگانه فروش فوری و پیش فروش، اما به طور همزمان از ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه ۱۶ تیرماه به مشتریان عرضه کرده و متقاضیان می توانند به مدت ۳ روز نسبت به ثبت نام این خودرو اقدام کنند.

در طرح فروش فوری با موعد تحویل ۳ ماهه، خودروی سایپا کوییک R به قیمت ۱۴۹ میلیون و ۴۱۶ هزار تومانی به مشتریان عرضه می شود، اما در طرح پیش فروش با موعد تحویل دی، بهمن و اسفندماه ۱۴۰۰، مبلغ پیش پرداخت ۷۴ میلیون و ۷۰۸ هزار تومانی در زمان ثبت نام از مشتریان دریافت شده و مابقی هزینه خودرو به قیمت روز و هنگام تحویل در زمستان ۱۴۰۰ از مشتریان دریافت خواهد شد.

فروش فوری و پیش فروش یکساله محصولات زامیاد از شنبه جدول خرداد ۱۴۰۰​


گروه خودروسازی سایپا از ساعت ۱۰ صبح روز شنبه ۲۹ خردادماه، فروش فوری و پیش فروش یکساله چهار محصول زامیاد را آغاز کرده و مشتریان می توانند باتوجه به موعد تحویل ۹۰ روزه در شرایط فروش فوری یا موعد تحویل مهر تا آبان ماه ۱۴۰۰ در پیش فروش یکساله، نسبت به ثبت یکی از محصولات قابل عرضه در این شرایط فروش اقدام کنند.

در این شرایط فروش ویژه خردادماه ۱۴۰۰ که تنها به مدت ۳ روز اعتبار خواهد داشت، محصولاتی همچون نیسان وانت تک سوز آپشنال، خودروی نیسان وانت دوگانه سوز آپشنال، نیسان دیزل و در آخر خودروی وانت پادرا پلاس به مشتریان عرضه خواهد شد که جزییات آن را می توانید در جدول زیر شاهد باشید.

فروش فوق العاده ۵ محصول سایپا از ۱۸ خرداد جدول​


گروه خودروسازی سایپا در راستای ایجاد فرصت برابر برای ثبت نام همه متقاضیان و عرضه خودرو به مصرف کنندگان واقعی، از ساعت ۱۴ روز سه شنبه ۱۸ خردادماه ۱۴۰۰ و تنها به مدت ۳ روز، دور جدید فروش فوق العاده محصولات خود را آغاز خواهد کرده و مشتریان می توانند به صورت ۲۴ ساعته با مراجعه به سایت فروش این گروه خودروسازی، نسبت به ثبت نام ۵ محصول مختلف این شرکت اقدام کنند.

در طرح فروش ویژه سایپا محصولاتی همچون تیبا صندوقدار رینگ فولادی، تیبا ۲ رینگ فولادی، ساینا دنده ای رینگ فولادی، ساینا S و کوییک S ثبت سفارش خواهد شد که جزییات فروش آن در جدول زیر آمده است.

فروش فوری کوییک R و تیبا ۲ توسط سایپا جدول خرداد ۱۴۰۰​


سایپا به مناسبت سال روز آزادسازی خرم شهر، از امروز سه شنبه ۴ خردادماه ۱۴۰۰ شرایط فروش فوری ویژه ای را برای ۴ محصول خود از جمله کوییک R و تیبا ۲ در نظر گرفته است. در این شرایط فروش، قیمت هر خودرو به صورت قطعی مشخص شده و خودرو پس از ۹۰ روز کاری تحویل داده خواهد شد.

قیمت های مصوب هر خودرو در این شرایط فروش در جدول زیر قابل مشاهده است. این شرایط فروش از ساعت ۱۴ فعال شده و تا سه روز ادامه خواهد داشت.

قیمت جدید محصولات سایپا ویژه خردادماه ۱۴۰۰ اعلام شد جدول​


با تعیین قیمت جدید خودروهای داخلی توسط شورای رقابت و ابلاغ آن از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت، قیمت خودروهای تولید داخل ویژه خردادماه ۱۴۰۰ رسما افزایش یافت و از این پس خودروهای داخلی با قیمت جدید در شرایط فروش خودروسازان به مشتریان عرضه خواهد شد.

حال امروز در خودروبانک و با توجه به جدول رسمی منتشر شده از سوی گروه خودروسازی سایپا، نگاهی به قیمت جدید محصولات این شرکت خودروسازی خواهیم داشت و گران ترین محصول آن را می توان خودروی سایپا شاهین معرفی کرد که اکنون به قیمتی بیش از ۲۹۰ میلیون تومانی رسیده و با اعلام قیمت جدید در ماه های آینده، از ۳۰۰ میلیون تومان هم فراتر خواهد رفت که در ادامه و باتوجه به جدول زیر، می توانید از قیمت جدید محصولات سایپا ویژه خردادماه ۱۴۰۰ باخبر شوید.

پیش فروش نیسان زامیاد در مدل های مختلف توسط سایپا جدول​


گروه خودروسازی سایپا پیش فروش یکساله چهار محصول شرکت خودروسازی زامیاد را آغاز کرده و مشتریان می توانند باتوجه به موعد تحویل مردادماه امسال، نسبت به ثبت یکی از محصولات قابل عرضه در این شرایط فروش اقدام کنند.

در این شرایط فروش ویژه عید سعید فطر که تنها به مدت ۳ روز اعتبار خواهد داشت، محصولاتی همچون نیسان وانت تک سوز آپشنال با پیش پرداخت ۱۰۶ میلیون و ۲۵۰ هزار تومانی، خودروی نیسان وانت دوگانه سوز آپشنال با پیش پرداخت ۱۱۵ میلیون تومانی، نیسان دیزل با پیش پرداخت ۱۳۹ میلیون تومانی و در آخر، خودروی وانت پادرا پلاس با پیش پرداخت ۱۳۳ میلیون تومانی به مشتریان عرضه خواهد شد و متقاضیان می توانند ماشین ثبت نامی خود را در مردادماه امسال و با قیمت روز تحویل بگیرند.

آغاز فروش ۵ محصول سایپا ویژه عید سعید فطر از دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه جدول​


گروه خودروسازی سایپا ویژه عید سعید فطر و همچنین در راستای ایجاد فرصت برابر برای ثبت نام همه متقاضیان و عرضه خودرو به مصرف کنندگان واقعی، از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه شرایط پیش فروش ۵ محصول خود را آغاز کرده و مشتریان می توانند با قیمت قطعی و با موعد تحویل پاییز و زمستان امسال، نسبت به ثبت نام یکی از محصولات این گروه خودروسازی اقدام کنند.

در این طرح فروش که تنها به مدت ۳ روز برگزار خواهد شد، محصولاتی همچون خودروی جدید سایپا شاهین، کوییک S، کوییک R، ساینا S و خودروی کوییک دنده ای ثبت سفارش خواهد شد که جزییات بیشتر آن را می توانید در جدول زیر شاهد باشید.

پیش فروش ۹ محصول سایپا از شنبه ۹ اسفندماه جدول​


به مناسبت فرا رسیدن سالروز ولادت حضرت علی (ع) و همچنین راستای ایجاد فرصت برابر برای ثبت نام همه متقاضیان و عرضه خودرو به مصرف کنندگان واقعی، گروه خودروسازی سایپا از روز شنبه ۹ اسفندماه و همزمان با اجرای طرح فروش فوری سایپا، پیش فروش ۹ محصول خود را از ساعت ۱۴ آغاز خواهد کرد.

در این طرح فروش عید تا عید که به مدت ۳ روز برگزار خواهد شد، محصولاتی همچون خودروی جدید سایپا شاهین، تیبا صندوقدار، سایپا ۱۵۱، ساینا دنده ای، تیبا ۲ هاچ بک، کوئیک S، کوئیک دنده ای، کوئیک R و خودروی ساینا S ثبت سفارش خواهد شد که جزییات بیشتر آن در جدول زیر آمده است:

آغاز فروش فوق العاده ۷ محصول سایپا از شنبه ۹ اسفندماه جدول​


گروه خودروسازی سایپا به مناسبت فرا رسیدن ولادت حضرت علی (ع) و همچنین در راستای ایجاد فرصت برابر برای ثبت نام همه متقاضیان و عرضه خودرو به مصرف کنندگان واقعی، از ساعت ۱۴ روز شنبه ۹ اسفندماه و تنها به مدت ۳ روز، دور جدید فروش فوق العاده محصولات خود را آغاز خواهد کرد و مشتریان می توانند به صورت ۲۴ ساعته با مراجعه به سایت فروش این گروه خودروسازی، نسبت به ثبت نام ۷ محصول مختلف این شرکت اقدام کنند.

در طرح فروش ویژه عید تا عید گروه خودروسازی سایپا، محصولاتی همچون خودروی سایپا ۱۵۱، تیبا صندوقدار، تیبا ۲ هاچ بک، ساینا دنده ای، کوییک دنده ای، کوییک R و همچنین خودروی ساینا S ثبت سفارش خواهد شد که جزییات فروش آن در جدول زیر آمده است.

سایپا از امروز شنبه ۱۸ بهمن ماه، چه خودروهایی را پیش فروش می کند؟​


دو خودروساز بزرگ کشور یعنی ایران خودرو و سایپا هرساله در این ایام شرایط فروش ویژه دهه فجر خود را جاری‌ می‌کنند و معمولا محصولات متنوعی نیز در این شرایط به مشتریان عرضه می‌شود. امسال نیز سایپا دو شرایط فروش مختلف را برای دهه فجر در نظر گرفته که مشتریان می‌توانند به صورت همزمان در یک یا هر دو شرایط فروش شرکت کنند.

در شرایط فروش سایپا به مناسبت دهه فجر، شش محصول به صورت فروش فوق‌ العاده و نه محصول به صورت پیش فروش یکساله عرضه شده‌اند که مشتریان می‌توانند در هر دو شرایط شرکت کنند. افراد علاقمند به بهره‌مندی از این طرح های فروش می توانند از ساعت ۱۴ روز شنبه ۱۸ بهمن ماه به مدت سه روز و به صورت ۲۴ ساعته با ورود به سایت فروش اینترنتی محصولات گروه خودروسازی سایپا به آدرس h ps:saipa.i a eca .com اطلاعات شخصی را وارد کرده و پس از دریافت کدکاربری و رمز عبور، نسبت به ثبت نام و انتخاب نوع خودرو اقدام کنند.

در شرایط فروش فوق‌ العاده سایپا به مناسبت دهه فجر، شش محصول سایپا ۱۵۱، تیبا صندوقدار، تیبا ۲، ساینا، کوییک دنده‌ای و کوییک R قابل خرید هستند. محصولات عرضه شده در شرایط پیش فروش سایپا نیز شاهین، تیبا صندوقدار و تیبا۲، ساینا و کوییک دنده ای، سایپا۱۵۱، کوییک اس، ساینا اس و کوییک آر اعلام شده‌اند. مطابق اعلام حسین کاظمی معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا، با هدف عرضه خودرو به مصرف کنندگان واقعی و کم کردن نقش واسطه ها در بازار خودرو، محدودیت های قبلی برای ثبت نام در این طرح های فروش نیز در نظر گرفته شده است.

آغاز پیش فروش ۹ محصول سایپا ویژه دهه فجر از شنبه ۱۸ بهمن ماه جدول​


به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر، گروه خودروسازی سایپا در راستای ایجاد فرصت برابر برای ثبت نام همه متقاضیان و عرضه خودرو به مصرف کنندگان واقعی، از روز شنبه ۸ بهمن ماه و همزمان با اجرای طرح فروش فوری سایپا، پیش فروش ۹ محصول خود را از ساعت ۱۴ آغاز خواهد کرد.

در این طرح فروش که به مدت ۳ روز برگزار خواهد شد، محصولاتی همچون خودروی جدید سایپا شاهین، تیبا صندوقدار، سایپا ۱۵۱، ساینا دنده ای، تیبا ۲ هاچ بک، کوئیک S، کوئیک دنده ای، کوئیک R و خودروی ساینا S ثبت سفارش خواهد شد که جزییات بیشتر آن در جدول زیر آمده است:

آغاز فروش فوق العاده ۶ محصول سایپا از فردا پنجشنبه ۲۵ دی ماه جدول​


گروه خودروسازی سایپا در راستای ایجاد فرصت برابر برای ثبت نام همه متقاضیان و عرضه خودرو به مصرف کنندگان واقعی، از ساعت ۱۰ صبح روز پنجشنبه ۲۵ دی ماه و تنها به مدت ۳ روز، دور جدید فروش فوق العاده محصولات خود را آغاز خواهد کرد و مشتریان می توانند به صورت ۲۴ ساعته با مراجعه به سایت فروش این گروه خودروسازی، نسبت به ثبت نام ۶ محصول مختلف این شرکت اقدام کنند.

در این طرح فروش تنها ۲ محصول سایپا و مابقی از محصولات شرکت زامیاد به مشتریان عرضه خواهد شد که شامل تیبا صندوقدار با رینگ های فولادی، سایپا ۱۵۱، نیسان تک سوز، نیسان تک سوز آپشنال، نیسان دوگانه سوز و همچنین خودروی نیسان دوگانه سوز آپشنال می شود که جزییات بیشتر آن را می توانید در جدول زیر شاهد باشید.

آغاز پیش فروش شاهین، کوییک و ۷ محصول سایپا از فردا دوشنبه ۸ دی ماه جدول​


گروه خودروسازی سایپا در راستای ایجاد فرصت برابر برای ثبت نام همه متقاضیان و عرضه خودرو به مصرف کنندگان واقعی، از روز دوشنبه ۸ دی ماه و تنها به مدت ۳ روز، پیش فروش محصولات خود را آغاز خواهد کرد و مشتریان می توانند به صورت ۲۴ ساعته با مراجعه به سایت فروش این شرکت نسبت به ثبت نام ۹ محصول مختلف اقدام کنند.

در این طرح فروش که به مدت ۳ روز برگزار خواهد شد، محصولاتی همچون خودروی ساینا دنده ای، تیبا ۲، کوییک دنده ای، کوییک R، تیبا صندوقدار، سایپا ۱۵۱ و همچنین خودروی سایپا شاهین پیش فروش خواهد شد و از بین محصولات زامیاد نیز دو خودروی نیسان وانت بنزینی آپشنال و دوگانه سوز آپشنال ثبت سفارش می شود که جزییات بیشتر آن را می توانید در جدول زیر شاهد باشید:

آغاز فروش فوق العاده ۸ محصول سایپا از دوشنبه ۱۷ آذرماه جدول​


گروه خودروسازی سایپا در راستای ایجاد فرصت برابر برای ثبت نام همه متقاضیان و عرضه خودرو به مصرف کنندگان واقعی، از ساعت ۱۴ روز دوشنبه ۱۷ آذرماه و تنها به مدت ۳ روز، فروش فوق العاده محصولات خود را آغاز خواهد کرد و مشتریان می توانند به صورت ۲۴ ساعته با مراجعه به سایت فروش این گروه خودروسازی، نسبت به ثبت نام ۸ محصول مختلف این شرکت اقدام کنند.

در این طرح فروش تنها ۲ محصول سایپا و مابقی از محصولات شرکت زامیاد به مشتریان عرضه خواهد شد که شامل تیبا صندوقدار رینگ فولادی، سایپا ۱۵۱، نیسان تک سوز، نیسان تک سوز آپشنال، نیسان دوگانه سوز، نیسان دوگانه سوز آپشنال، نیسان دیزل یورو ۵ و همچنین خودروی پادرا پلاس با لاستیک های رادیال می شود که جزییات بیشتر آن را می توانید در جدول زیر شاهد باشید.

آغاز پیش فروش ۹ محصول سایپا از امروز دوشنبه ۳ آذرماه جدول​


گروه خودروسازی سایپا در راستای ایجاد فرصت برابر برای ثبت نام همه متقاضیان و عرضه خودرو به مصرف کنندگان واقعی، از روز دوشنبه ۳ آذرماه و تنها به مدت ۳ روز، پیش فروش محصولات خود را آغاز خواهد کرد و مشتریان می توانند به صورت ۲۴ ساعته با مراجعه به سایت فروش این شرکت نسبت به ثبت نام ۹ محصول مختلف اقدام کنند.

در این طرح فروش که به مدت ۳ روز برگزار خواهد شد، محصولاتی همچون خودروی ساینا دنده ای با رینگ فولادی، تیبا ۲ با رینگ فولادی، کوییک دنده ای، کوییک R، تیبا صندوقدار با رینگ فولادی، سایپا ۱۵۱ و همچنین خودروی سایپا شاهین پیش فروش خواهد شد و از بین محصولات زامیاد نیز دو خودروی نیسان وانت بنزینی و دوگانه سوز با لاستیک های رادیال ثبت سفارش می شود که جزییات بیشتر آن را می توانید در جدول زیر شاهد باشید:

آغاز فروش فوق العاده ۷ محصول سایپا از روز سه شنبه ۲۰ آبان ماه جدول​


گروه خودروسازی سایپا در راستای ایجاد فرصت برابر برای ثبت نام همه متقاضیان و عرضه خودرو به مصرف کنندگان واقعی، از ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه ۲۰ آبان ماه و تنها به مدت ۳ روز، فروش فوق العاده محصولات خود را آغاز خواهد کرد و مشتریان می توانند به صورت ۲۴ ساعته با مراجعه به سایت فروش این گروه خودروسازی، نسبت به ثبت نام ۷ محصول مختلف این شرکت اقدام کنند.

در این طرح فروش که به مدت ۳ روز برگزار خواهد شد، محصولاتی همچون خودروی تیبا صندوقدار رینگ فولادی، تیبا ۲ رینگ فولادی، سایپا ۱۵۱ و همچنین محصولات شرکت خودروسازی زامیاد از جمله نیسان تک سوز معمولی و تک سوز با لاستیک های رادیال، تک سوز آپشنال با لاستیک های رادیال و همچنین وانت نیسان دوگانه سوز با حداکثر موعد تحویل ۳ ماهه به مشتریان عرضه خواهد شد که جزییات بیشتر آن را می توانید در جدول زیر شاهد باشید.

آغاز پیش فروش سایپا شاهین و ۸ محصول سایپا از سه شنبه ۶ آبان ماه جدول​


گروه خودروسازی سایپا در راستای ایجاد فرصت برابر برای ثبت نام همه متقاضیان و عرضه خودرو به مصرف کنندگان واقعی، از ساعت ۱۴ روز سه شنبه ۶ آبان ماه و تنها به مدت ۳ روز، پیش فروش محصولات خود را آغاز خواهد کرد و مشتریان می توانند به صورت ۲۴ ساعته با مراجعه به سایت فروش این شرکت نسبت به ثبت نام ۹ محصول مختلف اقدام کنند.

در این طرح فروش که به مدت ۳ روز برگزار خواهد شد، محصولاتی همچون خودروی ساینا دنده ای، تیبا ۲، تیبا صندوقدار، سایپا ۱۵۱، کوییک دنده ای، کوییک R و همچنین خودروی سایپا شاهین پیش فروش خواهد شد و از بین محصولات زامیاد هم دو خودروی نیسان وانت بنزینی و دوگانه سوز با لاستیک های رادیال ثبت سفارش می شود که جزییات بیشتر آن را می توانید در جدول زیر شاهد باشید:


ثبت نام سایپا ۱۴۰۱ کی شروع میشود​


عنوان : ثبت نام سایپا ۱۴۰۱ کی شروع میشود


اگر این مطلب نیاز به اصلاح و یا تکمیل دارد اطلاع دهید
 

آمار انجمن

موضوع ها
48,411
ارسال ها
55,388
کاربران
3,360
جدیدترین کاربران
4650samira
عقب
بالا