توضیحات پلیس اماکن درباره نحوه فعالیت اصناف در روزهای کرونایی

shadow

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایت

.

%D9%85%D8%AD%D8%AF%D9%88%D8%AF%DB%8C%D8%AA+%DA%A9%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%A7.jpg


سرهنگ نادر مرادی معاون نظارت بر اماکن عمومی تهران بزرگ با اشاره به اینکه در حال حاضر بیش از ۹۸ درصد اماکنی که فعالیت آن‌ها ممنوع اعلام شده تعطیل هستند، گفت: تعدادی از واحدهای صنفی گروه سه و چهار شامل آرایشگاه‌های زنانه، سالن‌های زیبایی، تالارهای پذیرایی، کافه‌ها، چایخانه‌ها و قهوه خانه‌ها در شهر تهران تعطیل هستند، اما علی رغم اعلام ممنوعیت فعالیت هنوز برخی از این اصناف به کار خود ادامه می‌دهند، زیرا اغلب آن‌ها یا اصلا جواز کسب ندارند و یا به صورت پوششی و زیرزمینی فعالیت می‌کنند.

وی ادامه داد: خواهشی که ما از مردم داریم این است که دستورالعمل‌های بهداشتی که برای سلامتی خود آن‌ها اعلام شده را رعایت کنند و در صورت مشاهده‌ هرگونه تخلف، آن را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند تا در صورت صحت موضوع با واحد متخلف برخورد‌های لازم صورت گیرد.

سرهنگ مرادی تصریح کرد: طی نامه‌هایی که به اتحادیه‌ها و اتاق اصناف زده‌ایم آن‌ها هم اطلاع رسانی‌های لازم را انجام می‌دهند، همچنین در گشت‌های تلفیقی پلیس، معمولا یک عضو از اتحادیه مربوطه به همراه پلیس خواهد بود.

وی بیان کرد: بعضی از مواقع برخی از این واحد‌های صنفی از هر روشی استفاده می‌کنند تا به فعالیت خود بپردازند و زمانی که علت فعالیت آن‌ها را جویا می‌شویم، آگاهی می‌یابیم که شخص مربوطه در فشار اقتصادی و مالی قرار گرفته است و راهی به جزء فعالیت ندارد.


منبع : ParsNews | همیارخاص

.
 

جدیدترین ارسال های پروفایل

کاربران گرامی جهت ارسال سوال درمورد کارگزاری ها , لطفا از صفحه اول انجمن ,به تالار بورس - فرابورس - بورس پایه وارد شوید سپس به قسمت پرسش و پاسخ مراجعه کنید.(از تاریخ 21 اردیبهشت 99 ارسالی های این بخش درمورد بورس حذف میشوند)
alir در پروفایل shadow نوشت.
سلام خدا قوت
من چند چند روزه که نمیتونم خرید کنم
پیغام خطا از سرویس ارسال سفارش TP را میده لطفا برطرفش کنید
عباس گودرزی در پروفایل shadow نوشت.
سلام برای من کد معاملاتی در بازار سرمایه اومده این همون کد بورسی هست؟
بالا