تور جام جهانی قطر ۲۰۲۲

مدیر

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایت

تور جام جهانی قطر ۲۰۲۲ ، را در همیارخاص بخوانید

حداقل هزینه تور جام جهانی قطر چند میلیون است؟​


از این پس هواداران می‌توانند بلیط مسابقات را برای حمایت از تیم‌های مورد علاقه خود در طول جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ رزرو کنند.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی گروه هواپیمایی قطر ، شرکت مسافرتی Qa a Ai ways Holidays، یک سال قبل از جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲، تور‌های هواداری خود را راه اندازی کرد. حداقل قیمت تور شامل بلیط مسابقات، پرواز‌ها و محل اسکان، ۳.۸ هزار دلار ( ۱۱۰میلیون تومان) است.

در این گزارش آمده است: از این پس هواداران می‌توانند بلیط مسابقات را برای حمایت از تیم‌های مورد علاقه خود در طول جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ رزرو کنند.

اولین قدم این است که هواداران برای دسترسی به تور و رزرو صندلی برای مسابقات منتخب به باشگاه ویژه شرکت «قطر ایرویز» بپیوندند. هواداران باید تیم مورد علاقه خود را انتخاب کنند، اما اگر تیم مورد علاقه آن‌ها از مرحله انتخابی عبور نکند، تمام پول پرداخت شده بازگردانده می‌شود یا از آن‌ها خواسته می‌شود که مسابقات تیم دیگری را انتخاب کنند.

طرفداران فوتبال این فرصت را خواهند داشت که از بین هفت برنامه (تور) پیشنهادی که قیمت آن‌ها از ۳.۸ هزار دلار شروع می‌شود، یکی را انتخاب کنند. در صورت تمایل، طرفداران می‌توانند خدمات اضافی مانند ترانسفر فرودگاهی یا تور‌های داخلی را به برنامه خود اضافه کنند.

هر مهمان جام جهانی می‌تواند در مجموع هفت مسابقه را با گرفتن بیش از یک بسته تور رزرو کند. در صورت شکست تیم منتخب او، می‌توان بلیط‌ها را با مسابقات موفق‌ترین تیم گروه عوض کرد.

تور‌های جام جهانی ۲۰۲۲ در حال حاضر در ۲۶ کشور جهان از جمله استرالیا، نیوزلند، فرانسه، آلمان، رومانی و تایلند در دسترس است و در ماه‌های آینده با توجه به توافق در سایر کشور‌ها نیز امکان پذیر خواهد بود.

پیش از این، برگزار کنندگان جام جهانی قطر گزارش داده بودند که هواداران واکسینه شده در برابر ویروس کرونا با واکسن‌های به رسمیت شناخته شده در قطر، می‌توانند برای تماشای بازی‌ها به این کشور سفر کنند.

تور جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر​

– صورت حساب –​


تور جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر

تور مورد علاقه خودتان را بسازید!​


جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر تور جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر

تور جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر​


جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر از ۳۰ آبان الی ۲۷ آذر ۱۴۰۱ در شهر دوحه کشور قطر برگزار می گردد. در همین راستا و با عنایت به ارائه موفقیت آمیز بسته های مسافرتی مختلف برای مسابقات ورزشی, ، در سالهای اخیر و استقبال بی نظیر و رضایت مسافران از این تورها، گروه ilikeve s، آمادگی دارد خدمات مورد نیاز برای حضور هرچه گسترده تر مدیران، کارشناسان، تجار و فعالان مرتبط با فوتبال, در جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر را به شرح زیر، ارائه نماید:

زمان تور جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر​


امکان اجرای تور جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر برای مدت اقامت کمتر یا بیشتر و یا به صورت ترکیبی وجود دارد. در این صورت لطفا فرم درخواست تور را تکمیل و در قسمت توضیحات، درخواست خود را توضیح دهید.

قیمت تور جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر​

ho el.Ho elName​

یک نفر در اتاق مشترک (((ho el.To alP ice=RoomsP ices(ho el.Resul I dex)0?RoomsP ices(ho el.Resul I dex):ho el.To alP ice) ge To al())passe ge ) (((((RoomsP ices(ho el.Resul I dex)0?RoomsP ices(ho el.Resul I dex):ho el.To alP ice) ge To al())passe ge ) *O he Se vice666.p ice2)100) | umbe : 0 ho el.cu e cy​


مسافت تا محل برگزاری: dis a ce’Ho elToVe ue’ ho el.sale_id

مدت زمان: du a io ‘Ho elToVe ue’ ho el.sale_id

اتاق $i dex 1​

خدمات تور جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر :​

نکات ضروری تور جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر​


قیمت های نمایش داده شده شامل se vice. i le, می باشد.

چنانچه تور به حد نصاب لازم نرسد، خدمات ترانسفر روزانه به محل نمایشگاه، راهنمای فارسی زبان و گشت شهری، در صورت تمایل مسافر به صورت انفرادی ارائه می شود و مابه التفاوت از مسافر دریافت می گردد و در غیر اینصورت چنانچه هزینه ای بابت آنها دریافت شده باشد، به مشتری مسترد می گردد.

کنترل کلیه موارد مربوط به صحت گذرنامه از قبیل اعتبار، مهر خروج و یا ممنوعیت خروج از کشور، به عهده صاحب گذرنامه می باشد.

پرداخت حداقل ٥٠ درصد کل هزینه تور در زمان ثبت نام الزامی است و دو هفته قبل از سفر کل هزینه های ارزی و ریالی می بایست تسویه گردد.

با توجه به محدود بودن ظرفیت پروازها و هتل ها و تغییر مداوم نرخ ارز، این پیشنهاد تا زمان تبدیل شدن به قرارداد قطعی، می تواند دچار تغییراتی گردد.

به منظور ارائه مناسب ترین قیمت، هتل ها بدون صبحانه و غیر قابل کنسل شدن، انتخاب شده اند.

با عنایت به موارد فوق الذکر و در صورت تمایل به حضور در جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر خواهشمند است فرم زیر را تکمیل نمایید.

فرم درخواست:​

به دلیل اینکه مدتی از جستجوی شما گذشته،ممکن است نتیجه جستجوی شما دیگر معتبر نباشد​


فرصت را از دست ندهید، بهترین قیمت تور نمایشگاهی فقط:


تور جام جهانی قطر ۲۰۲۲​


عنوان : تور جام جهانی قطر ۲۰۲۲


اگر این مطلب نیاز به اصلاح و یا تکمیل دارد اطلاع دهید
 

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط همیارخاص در سایت منتشر خواهد شد
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد
بالا