تلاش کردم از مبارزاتم در مسابقات ریاض لذت ببرم

مدیر

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایت
5/10/19
95,296
79
خبر ورزشی امروز | تلاش کردم از مبارزاتم در مسابقات ریاض لذت ببرم ، در همیارخاص بخوانید


به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، زهرا شیدایی تکواندوکار وزن ۵۷- کیلوگرم کشورمان موفق شد در مسابقات آزاد قهرمانی جهان (۲۰۲۱ – ریاض) بر سکوی قهرمانی بایستد.

شیدایی در مورد این مسابقات گفت: خدا را شکر بعد از یک مدت طولانی که از مسابقات دور بودم و آسیب دیدگی داشتم توانستم با کسب مدال طلا در این رقابت‌ها نتیجه زحمات خود را بگیرم و پرقدرت به میدان مبارزه بازگردم. با توجه به اینکه امتیاز رقابت‌های آزاد جهانی G4 بود؛ مسابقات سطح فنی بسیار بالا داشت و بیشتر المپین‌ها و تکواندوکارانی که در المپیک مدال داشتند در این رقابت‌ها شرکت کرده بودند.

طلایی رقابت‌های آزاد جهانی ادامه داد: از عملکرد خودم بسیار راضی هستم، تمام تلاشم را کردم تا از تک تک مبارزات لذت ببرم و بتوانم توانایی‌های خود را به نمایش گذارم.

وی با اشاره به رقبایش در این مسابقات یادآور شد: حریفان قدرتمندی را شکست دادم. در مسابقه دوم مقابل هوگوپوش با تجربه کرواسی که مدال برنز جهانی را در کارنامه داشت مبارزه کردم که توانستم برابر این تکواندوکار به برتری برسم و بعد از آن هم با از پیش رو برداشتن حریفان توانستم به مدال طلا برسم. رقبای سختی را شکست دادم و همه حریفانم عنوان دار بودند اما خدا را شکر توانستم موفق عمل کنم.

شیدایی در پایان گفت: با ۴۰ امتیازی که در این رقابت‌ها کسب کردم جایگاه خوبی در رنکینگ فدراسیون جهانی پیدا می‌کنم اما برای راهیابی به مسابقات گرندپری باید در رویدادهای دیگر هم مدال بدست آوردم تا انشاءالله با جمع آوری امتیاز بتوانم به هدف نهایی خود یعنی بازی‌های المپیک برسم.​برچسب این خبر :
تکواندو
فدراسیون تکواندو ایران
تیم ملی تکواندو بانوان ایران

زمان انتشار : ۸ آذر ۱۴۰۰،‏ ۱۲:۳۶

منبع » مهر
 
 • برچسب ها
  هیچ
 • آمار انجمن

  موضوع ها
  48,731
  ارسال ها
  56,159
  کاربران
  3,412
  جدیدترین کاربران
  gholami
  عقب
  بالا