تغییرات احتمالی بازارها در شنبه 23 آبان 99 / پیش‌بینی رشد بورس و افت دلار و طلا

shadow

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایت

4.jpg


به گزارش تجارت‌نیوز، برای پیش‌بینی قیمت دلار در روز شنبه 24 آبان ماه به دلیل اعلام تعطیلی احتمالی تهران به مدت دو هفته، سفر یک مقام ارشد عراق به ایران و انتشار اخباری درباره احتمال بازگشت آمریکا به برجام پیش‌بینی می‌شود این بازار یک روند نزولی داشته باشد.

درباره بازار طلا نیز دبیر هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران گفته است: در هفته پیش‌رو افت قیمت طلا ادامه‌ دارد. فعلا بازار طلا ثبات قیمت پیدا کرده است؛ اما با کاهش چشم‌گیر انس جهانی طلا قیمت طلا در بازارهای داخلی باید بیشتر از شرایط فعلی ارزان شود.

اما در بازار سهام محمد خبری‌زاد، کارشناس بازار سرمایه گفته است که احتمالا فردا بازار سهام روندی مثبت خواهد داشت.

مصطفی صفاری، دیگر کارشناس بازار سرمایه به تجارت‌نیوز گفته است: شرایط موجود در کشور باعث شد وزیر اقتصاد و بقیه مدیران به این نتیجه برسند که باید جلوی حقوقی‌ها را بگیرند و درست وقتی این تصمیم اجرایی شد، بازار برگشت را آغاز کرد. شک نکنید که بازار مثبت خواهد بود چون شرایط اصلاح شده است.

ایمان رئیسی، کارشناس بازار سرمایه نیز به تجارت‌نیوز گفته است: هفته بعدی هفته خوبی برای بازار سرمایه است و با توجه به اینکه قیمت دلار نیز کاهش چندانی نداشت روند بازار سهام بهبود پیدا می‌کند، زیرا سهم‌های بازار سهام با دلار زیر 20 هزار تومان معامله می‌کنند.


منبع : تجارت نیوز | همیارخاص
 

جدیدترین ارسال های پروفایل

کاربران گرامی جهت ارسال سوال درمورد کارگزاری ها , لطفا از صفحه اول انجمن ,به تالار بورس - فرابورس - بورس پایه وارد شوید سپس به قسمت پرسش و پاسخ مراجعه کنید.(از تاریخ 21 اردیبهشت 99 ارسالی های این بخش درمورد بورس حذف میشوند)
alir در پروفایل shadow نوشت.
سلام خدا قوت
من چند چند روزه که نمیتونم خرید کنم
پیغام خطا از سرویس ارسال سفارش TP را میده لطفا برطرفش کنید
عباس گودرزی در پروفایل shadow نوشت.
سلام برای من کد معاملاتی در بازار سرمایه اومده این همون کد بورسی هست؟
بالا