تعیین دستمزد منطقه ای کارگران در دستور شورای عالی کار

مدیر

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایت

.

%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D9%85%D8%B2%D8%AF.jpg


علی اصغر آهنی ها نماینده کارفرمایان در شورای عالی کار اظهار کرد: طبق ماده ۴۱ قانون کار ترمیم دستمزد کارگران هرساله اتفاق میفتد و گروه کارفرمایی در حال حاضر درخواست تشکیل جلسه شورای عالی مبنی بر ترمیم دستمزد کارگران در اواسط سال را ندارد.

او با بیان اینکه جلسه شورای عالی کار از ابتدای سال به صورت مداوم تشکیل شده است، گفت: جلسات تشکیل شده مبنای ترمیم مزد را نداشته است و موارد مختلفی در این جلسات مورد بررسی قرار می‌گیرد.

آهنی‌ها افزود:درحال حاضر دستور کار شورای عالی کار مبنی بر تعیین مزد کارگران براساس منطقه و محل فعالیت آن هاست که کمیته‌های بررسی هم اکنون در حال پژوهش بر روی این مصوبه هستند.

او با بیان اینکه هر زمان که حقوق کارگران افزایش یافته گروه کارفرمایی آمادگی پرداخت آن را داشته است، گفت: هر سال که این مبلغ اضافه می‌شود گروه کارفرمایی مکلف به پرداخت حقوق کارگران است.


منبع : ParsNews | همیارخاص

.
 
✅ آمارسایت خود را با آماریاب رصد کنید

آمارگیر وبلاگ | آمارگیر سایت

جدیدترین ارسال های پروفایل

کاربران گرامی جهت ارسال سوال درمورد کارگزاری ها , لطفا از صفحه اول انجمن ,به تالار بورس - فرابورس - بورس پایه وارد شوید سپس به قسمت پرسش و پاسخ مراجعه کنید.(از تاریخ 21 اردیبهشت 99 ارسالی های این بخش درمورد بورس حذف میشوند)
alir در پروفایل مدیر نوشت.
سلام خدا قوت
من چند چند روزه که نمیتونم خرید کنم
پیغام خطا از سرویس ارسال سفارش TP را میده لطفا برطرفش کنید
عباس گودرزی در پروفایل مدیر نوشت.
سلام برای من کد معاملاتی در بازار سرمایه اومده این همون کد بورسی هست؟
بالا