تا ساعتی دیگر انتشار خبری افتخارآفرین از اقتدار دلاورمردان سپاه پاسداران

مدیر

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایت
5/10/19
95,296
79
خبر چیست | خبری افتخارآفرین از اقتدار دلاورمردان سپاه پاسداران چیست | خبری افتخارآفرین از اقتدار سپاه پاسداران | شبکه خبر زیر نویس خبری افتخارآفرین از اقتدار دلاورمردان سپاه پاسداران | افتخارآفرینی سپاه پاسداران در دریای عمان چیست |

تا ساعتی دیگر انتشار خبری افتخارآفرین از اقتدار دلاورمردان سپاه پاسداران.jpg

شبکه خبر با انتشار زیر نویس با این عنوان " تا ساعتی دیگر انتشار خبری افتخارآفرین از اقتدار دلاورمردان سپاه پاسداران " حاوی یک پیام اقتدار افرین و غرور افرین است که انشالله برای تمام مردم ایران سودمند باشد.


تا ساعتی دیگر اطلاع رسانی میشود

بروز رسانی : 12:23

به گفته شبکه خبر این افتخارآفرینی سپاه پاسداران در دریای عمان انجام شده است ( زیر نویس شبکه خبر )

بروز رسانی : 13:00

شکست آمریکا در دزدی نفت ایران در آبهای دریای عمان


🔹با اقدام بموقع و مقتدرانه جان برکفان دلاور نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عملیات دزدی دریایی و سرقت نفت ایران توسط آمریکا ناکام ماند.

🔹آمریکا در این اقدام یک نفتکش را که حامل نفت صادراتی ایران بود در آبهای دریای عمان مصادره کرد و با انتقال محموله نفت آن به یک نفتکش دیگر آن را بسوی مقصدی نامعلوم هدایت کرد.

🔹همزمان دلاورمردان نیروی دریایی سپاه با اجرای عملیات هلی برن بر روی عرشه نفتکش آن را به تصرف خود درآوردند و آن را بسوی آبهای سرزمینی ایران هدایت کردند.

🔹در ادامه نیروهای آمریکا با استفاده از چندین فروند بالگرد و ناو جنگی به تعقیب نفتکش پرداختند اما با ورود قاطعانه و مقتدرانه نیروهای جان برکف سپاه ناکام ماندند.

🔹نیروهای آمریکایی مجددا با استعداد بسیار و با استفاده از چند ناو جنگی بیشتر تلاش کردند مسیر حرکت نفتکش را سد کنند که باز هم موفق نشدند.

🔹 این نفتکش هم اکنون در آبهای سرزمینی کشور عزیزمان است.


بیشتر بخوانید :

فیلم فرار ناو آمریکایی پس از برخورد نیروی دریایی سپاه


.
 
 • برچسب ها
  افتخار آفرینی سپاه پاسداران در دریای عمان افتخارآفرینی سپاه پاسداران در دریای عمان افتخارآفرینی سپاه پاسداران در دریای عمان چیست خبر فوری سپاه زیر نویس شبکه خبر خبر فوری شبکه خبر خبر فوری شبکه خبر امروز خبر چیست خبری افتخار آفرین از اقتدار دلاورمردان سپاه پاسداران خبری افتخارآفرین از اقتدار دلاورمردان سپاه پاسداران چیست خبری افتخارآفرین از اقتدار سپاه پاسداران دریای عمان افتخار افرینی سپاه شبکه خبر زیر نویس خبری افتخارآفرین از اقتدار دلاورمردان سپاه پاسداران
 • آمار انجمن

  موضوع ها
  48,731
  ارسال ها
  56,167
  کاربران
  3,416
  جدیدترین کاربران
  الهه فتحی پور
  عقب
  بالا