مدیر

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایت
5/10/19
94,726
66


خبر چیست | خبری افتخارآفرین از اقتدار دلاورمردان سپاه پاسداران چیست | خبری افتخارآفرین از اقتدار سپاه پاسداران | شبکه خبر زیر نویس خبری افتخارآفرین از اقتدار دلاورمردان سپاه پاسداران | افتخارآفرینی سپاه پاسداران در دریای عمان چیست |

تا ساعتی دیگر انتشار خبری افتخارآفرین از اقتدار دلاورمردان سپاه پاسداران.jpg

شبکه خبر با انتشار زیر نویس با این عنوان " تا ساعتی دیگر انتشار خبری افتخارآفرین از اقتدار دلاورمردان سپاه پاسداران " حاوی یک پیام اقتدار افرین و غرور افرین است که انشالله برای تمام مردم ایران سودمند باشد.


تا ساعتی دیگر اطلاع رسانی میشود

بروز رسانی : 12:23

به گفته شبکه خبر این افتخارآفرینی سپاه پاسداران در دریای عمان انجام شده است ( زیر نویس شبکه خبر )

بروز رسانی : 13:00

شکست آمریکا در دزدی نفت ایران در آبهای دریای عمان


🔹با اقدام بموقع و مقتدرانه جان برکفان دلاور نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عملیات دزدی دریایی و سرقت نفت ایران توسط آمریکا ناکام ماند.

🔹آمریکا در این اقدام یک نفتکش را که حامل نفت صادراتی ایران بود در آبهای دریای عمان مصادره کرد و با انتقال محموله نفت آن به یک نفتکش دیگر آن را بسوی مقصدی نامعلوم هدایت کرد.

🔹همزمان دلاورمردان نیروی دریایی سپاه با اجرای عملیات هلی برن بر روی عرشه نفتکش آن را به تصرف خود درآوردند و آن را بسوی آبهای سرزمینی ایران هدایت کردند.

🔹در ادامه نیروهای آمریکا با استفاده از چندین فروند بالگرد و ناو جنگی به تعقیب نفتکش پرداختند اما با ورود قاطعانه و مقتدرانه نیروهای جان برکف سپاه ناکام ماندند.

🔹نیروهای آمریکایی مجددا با استعداد بسیار و با استفاده از چند ناو جنگی بیشتر تلاش کردند مسیر حرکت نفتکش را سد کنند که باز هم موفق نشدند.

🔹 این نفتکش هم اکنون در آبهای سرزمینی کشور عزیزمان است.


بیشتر بخوانید :

فیلم فرار ناو آمریکایی پس از برخورد نیروی دریایی سپاه


.
 

آمار انجمن

موضوع ها
47,873
ارسال ها
54,278
کاربران
3,263
جدیدترین کاربران
arvin 1388
عقب
بالا