بیوگرافی آسیه در سریال بچه ترکیه ای

مدیر

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایت

آسیه در سریال بچه / آسیه در سریال بچه ترکیه ای / بیوگرافی آسیه در سریال بچه / بیوگرافی آسیه در سریال ترکیه ای / سن آسیه در سریال بچه ترکیه ای / عکسهای آسیه در سریال بچه ترکیه ای / پیج آسیه در سریال بچه ترکیه ای / اینستا آسیه در سریال بچه ترکیه ای / سن آسیه در سریال بچه ترکیه / نازان کسال در سریال بچه / نازان کسال در سریال بچه ترکیه ای / بیوگرافی نازان کسال در سریال بچه / بیوگرافی نازان کسال در سریال ترکیه ای / سن نازان کسال در سریال بچه ترکیه ای / عکسهای نازان کسال در سریال بچه ترکیه ای / پیج نازان کسال در سریال بچه ترکیه ای / اینستا نازان کسال در سریال بچه ترکیه ای / سن نازان کسال در سریال بچه ترکیه /


بیوگرافی آسیه در سریال بچه ترکیه ای  (1).jpg


مجموعه تلویزیونی کودک Asiye کیست که نازان کسال است که در زندگی واقعی این شخصیت را بازی می کند؟ می توانید اطلاعات دقیقی در مورد سن نازان کسال ، چند همسر ، حساب اینستاگرام او ، سریالی که او بازی می کند و شخصیت Asiye را در سریال های کودکان پیدا کنید.

سری بچه های Asiye کیست؟ نازان كسال
تولید این سریال که از تاریخ 4 آگوست 2019 در استانبول برای تلویزیون تلویزیون آغاز شده است ، توسط 1441 Produc تولید می شود. بازیگران سریال کودکان که کارگردانی آن سریان اول است مشخص شده است. نازان کسال شخصیت بازیگر پیشرو Asiye را بازی خواهد کرد.

موضوع سریال کودکان چیست؟
در نقش اصلی سریال 15 شخصیت حضور خواهد داشت. مادر 5 مادر ، 5 فرزند و 5 مادر موضوع اصلی این سریال است. نامهای مهمی همچون Hazar Motan ، Ozge Gürel و Serhat Teoman شخصیت های برجسته ای را در موضوع سریال کودکان بازی خواهند کرد. این سریال درباره مبارزات مادران برای فرزندانشان خواهد بود.

بیوگرافی آسیه در سریال بچه ترکیه ای  (2).jpg

فیلم های بازی شده

Halka (Hümeyra, Trt1, 2018),
Fazilet Hanım ve Kızları (Fazilet Çamkıran, Star Tv, 2017),
Analar ve Anneler (Atv),
Bugünün Saraylısı: Kudret Sabancı – 2014 – Üftade,
Kayıp Şehir : Cevdet Mercan 2012
Meryem Bir Ömür Yetmez : İlksen Başarır 2011
Şükran Aşk ve Ceza (Sevgi) (Yön: Kudret Sabancı – 2010)
Hicran Yarası : Nursen Esenboğa – 2009
Hicran Cennetin Çocukları : Faruk Teber – 2008
Mevlüde Şölen : Cemal Kavsar – 2007 –
Süreyya Rüzgarlı Bahçe : Metin Günay – 2005
Gülten Aliye : Kudret Sabancı – 2004
Nermin Yadigar : Hakan Gürtop – 2004
Kezban Mühürlü Güller : Hakan Gürtop – 2003
Berivan : Temel Gürsu – 2002
Şara : Orhan Oğuz – 1999
Bizim Aile : Kartal Tibet – 1995
Öykülerle Yaşayanlar : Tülay Eratalay – 1994,
Dagır Dilsiz Kadın Tatlı Betüş : Atıf Yılmaz – 1993
Süper Baba : Osman Sınav – 1993

نازان کسال کیست؟
وی در 28 مارس 1969 در مانیسا کورباباشی متولد شد. دانشگاه ازمیر دوکوز ایلول ، دانشکده هنرهای زیبا ، تئاتر و گروه بازیگری ، در سال 1991 کلاه را گرفت و به بازیکنان دارای مجوز تغییر داد. وی از سال 1996 شروع به کار کرد و به مدت 8 سال بدون وقفه تا سال 2004 به عنوان بازیگر و کارگردان در تئاتر دولتی دیاربکر فعالیت کرد. در سال 2004 ، وی انتصاب خود را خواست و به تئاتر ایالتی بورسا منتقل شد. تاریخچه آن پر از نمایشنامه های تئاتر و پروژه های رسانه ای است.

کودک Asiye Nazan Kesal قد ، وزن سن
کسانی که این بازیگر با استعداد را در تلویزیون تماشا می کنند ، به دنبال سؤالاتی هستند که می گویند نازان کسال ، صاحب شخصیت شخصیت Asiye در سریال کودکان ، چند ساله است.

طول: 1،62 متر
سن: 50 سال
وزن: 55k
علائم زودیاک: برج حمل
رنگ چشم : قهوه ای

بیوگرافی آسیه در سریال بچه ترکیه ای  (3).jpg

مجموعه تلویزیونی کودکان و نوجوانان Asiye Nazan Kesal Communication Instagram Account
اگر می خواهید با نازان كسال ، صاحب شخصیت Asiye ، كه به طور فعال از رسانه های اجتماعی استفاده می كند ، ارتباط برقرار كنید ، پیشنهاد می کنیم كه به اکانت اینستاگرام خود بنویسید. با برچسبnazan_kesal به 300 هزار دنبال کننده نزدیک می شوید. او تقریباً هر روز حساب خود را به روز می کند.

سریال بچه ها Asiye که نازان کسال است و می تواند جواب همه آنها را که همسر اوست پیدا کند. ما اطلاعات مربوط به سن نازان حانم ، چند کیلو ، عمر تحصیلات وی ، سریال هایی که او بازی کرده و فرزندانش را به اشتراک می گذاشتیم.


.
 
  • برچسب ها
    آسیه در سریال بچه آسیه در سریال بچه ترکیه ای اینستا آسیه در سریال بچه ترکیه ای اینستا نازان کسال در سریال بچه ترکیه ای بیوگرافی آسیه در سریال بچه بیوگرافی آسیه در سریال ترکیه ای بیوگرافی نازان کسال در سریال بچه بیوگرافی نازان کسال در سریال ترکیه ای سن آسیه در سریال بچه ترکیه سن آسیه در سریال بچه ترکیه ای سن نازان کسال در سریال بچه ترکیه سن نازان کسال در سریال بچه ترکیه ای عکسهای آسیه در سریال بچه ترکیه ای عکسهای نازان کسال در سریال بچه ترکیه ای موضوع سریال کودک چیست نازان کسال در سریال بچه نازان کسال در سریال بچه ترکیه ای نازان کسال کیست پیج آسیه در سریال بچه ترکیه ای پیج نازان کسال در سریال بچه ترکیه ای
  • بالا