بگرد و پیدا کن صفحه 62 هدیه های آسمانی چهارم

 • شروع کننده موضوع اخراج شده
 • تاریخ شروع

اخراج شده

کاربر غیرعضو
جواب بگرد و پیدا کن صفحه 62 هدیه های آسمانی چهارم / بگرد و پیدا کن صفحه 62 هدیه های آسمانی چهارم / پاسخ بگرد و پیدا کن صفحه 62 هدیه های آسمانی چهارم/ صفحه 62 هدیه های آسمانی چهارم/ هدیه های آسمانی چهارم صفحه 62 / گام به گام هدیه های آسمانی چهارم/بگرد و پیدا کن صفحه 62 هدیه های آسمانی چهارم

متن زیر را بخوانید.

و لقب دیگرش «تقی» به معنای پاک.
در مدینه به دنیا آمد. در هشت سالگی به امامت مسلمانان رسید. با آنکه کودک بود، امّا دانش فراوانی داشت و پاسخ هر سؤالی را می دانست. بزرگ ترین دانشمندان از آن همه علم و دانش امام شگفت زده شده بودند.
حاکم ستمگر عباّسی، که از رابط هی مردم با امام بیم داشت، امام جواد علیه السّلام را به اجبار از مدینه به بغداد آورد امّا امام از راهنمایی مردم و مبارزه با ظلم دست برنداشت. ایشان در 25 سالگی به شهادت رسید و در شهر کاظمین، کنار پدربزرگش امام موسیٰ کاظم علیه السّلام به خاک سپرده شد.

کلمه‌هایی را که در متن قرمز شده‌اند، در جدول پیدا کنید و دور آنها خط بکشید. سپس حروف باقی مانده را به ترتیب کنار هم قرار دهید و سخن امام را کامل کنید.
امام محمّدتقي عليه السّلام فرمود: «هم نشيني با خوبان موجب خوش اخلاقی می‌شود.»


?شما هم میتوانید نظرات خودرا از طریق فرم زیر ارسال کنید و با سایر دوستانتان، درمورد این سوال بحث و گفتگو کنید

منبع : همیار خاص
 
 • برچسب ها
  بگرد و پیدا کن صفحه 62 هدیه های آسمانی چهارم جواب بگرد و پیدا کن صفحه 62 هدیه های آسمانی چهارم حروف باقی مانده را به ترتیب کنار هم قرار دهید و سخن امام را کامل کنید صفحه 62 هدیه های آسمانی چهارم هدیه های آسمانی چهارم صفحه 62 پاسخ بگرد و پیدا کن صفحه 62 هدیه های آسمانی چهارم کلمه‌هایی را که در متن قرمز شده‌اند، در جدول پیدا کنید و دور آنها خط بکشید گام به گام هدیه های آسمانی چهارم
 • آمار انجمن

  موضوع ها
  48,732
  ارسال ها
  56,169
  کاربران
  3,425
  جدیدترین کاربران
  خلیلی
  عقب
  بالا