بهنوش بختیاری در تلویزیون از خط قرمز ها گذشت

مدیر

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایت
5/10/19
94,944
78
بهنوش بختیاری در تلویزیون از خط قرمز ها گذشت + عکس

رکنا: بهنوش بختیاری به خشمگین بودن مردم حق داد و گفت: «مسئله اصلی مردم، مسئله اقتصادی است. با ۳ الی ۴ میلیون تومان در ماه نمی‌شود تکان خورد! به این ترتیب این اتفاق روی مردم تاثیر می‌گذارد.»

بهنوش بختیاری در تلویزیون از خط قرمز ها گذشت + عکس


بهنوش بختیاری بازیگر پرحاشیه ایرانی است که بیشتر او را با بازی در نقش های طنز تلویزیونی می شناسیم. بهنوش بختیاری سال هاست که در این حرفه فعالیت دارد. بهنوش بختیاری از فعال ترین هنرمندان در فضای مجازی است. بهنوش بختیاری تا به حال از همسر خود رونمایی نکرده است. بهنوش بختیاری اخیرا صحبت های جنجالی ای کرد.

به گزارش رکنا، بهنوش بختیاری بازیگر سرشناس کشورمان در یک مصاحبه ویدئویی در گفتگویی به ویروس کرونا، سینما و مسائل داخلی کشور پرداخت.

مجری در ابتدای برنامه از بهنوش بختیاری می‌پرسد که در ایام کرونا چه کارهایی انجام داده است، او پاسخ می‌دهد:

«من از همان روزهای اول روش زندگی با کرونا را یاد گرفتم. و فکر کردم باید پروتکل‌ها را رعایت کنم. ولی خب خواهرم که دائم در قرنطینه است ویروس را گرفت. من تا الان نگرفتم.»

با ۳ الی ۴ میلیون تومان تکان خورد

بهنوش بختیاری در پاسخ به سوال تاثیر همه‌گیری کرونا بر سینما و تئاتر گفت: «در ایام کرونا سینما و تئاتر به شدت لطمه خوردند مخصوصا به سینما داران، تهیه کننده‌ها چون مردم می‌ترسند که وارد سالن سینما بشوند.»

مجری و بختیاری سپس وارد بحث خشم در بین مردم می‌شوند. بهنوش بختیاری در گفته‌هایش به خشمگین بودن مردم حق داد و گفت:

«مسئله اصلی مردم، مسئله اقتصادی است. با ۳ الی ۴ میلیون تومان در ماه نمی‌شود تکان خورد! به این ترتیب این اتفاق روی مردم تاثیر می‌گذارد.»

او در خلال صحبت‌های خود به دست‌های پشت پرده در سینما اشاراتی داشت و گفت او و همسرش به دنبال ارتباطات خاصی نمی‌گردند.

او گفت حتی این مسئله نداشتن ارتباطات خاص باعث شده تا پس از عقد قرارداد با بازیگر دیگری تعویض شود. او امیدوار است تا مسائل و لابی‌های در سینما پایان یابد.

بهنوش بختیاری: شما جیب ما را نزن

مجری در سوالی دیگر از بهنوش بختیاری می‌پرسد: «توقع شما از رئیس‌جمهور آتی بابت بحث فرهنگی چیست؟» که بهنوش بختیاری پاسخ می‌دهد:

«من از رئیس جمهور بعدی تقاضا شما جیب ما را نزن! هیچ کاری نمی‌خواهد انجام بدی. تمام! یعنی واقعا هر چه که گفتیم نشد.»

او ادامه می‌دهد: «در هر شرایطی مردم باید در جایگاه خوبی باشند. از حداقل امکانات زندگی بهره‌مند باشند. در اجاره خانه خود نمانند.

من خیلی‌ها را دیده‌ام که همزمان در ۲ جا کار می‌کنند و باز هم از مخارج زندگی برنمی‌آیند. نمونه یکی از این افراد برادر خودم یک زمانی در بازار آزاد کار می‌کرد. اما در دوره‌ای مجبور شد در اسنپ کار کند.»

نوار بهداشتی در پاکت سیاه​


بعد از همه این‌ها مجری برنامه بحث جدیدی را باز کرد.

او در مورد سکانسی از یک برنامه شبکه سلامت که در آن به مسئله عادت ماهانه زنان مطرح شد، صحبت کرد و بهنوش بختیاری ادامه داد: «آقای پرکار کارگردان آن برنامه به عادی‌ترین مسئله زنان پرداخته که همیشه راجع به آن سکوت شده است.

هنوز که ما به مغازه می‌رویم نوار بهداشتی را در پاکت سیاه به دست مشتری می‌رسانند. چرا؟ این یک مسئله بسیار عادی است و پدیده طبیعی در خانم‌هاست.

آقایان باید خانم‌ها را چه در مورد همسرانشان چه در محیط کار درک کنند.

در کل خانم‌ها ۳ روز سخت دارند در ماه که اگر در محیط کار بقیه همکاران از این قضیه خبردار شوند کمتر به آن خانم فشار می‌آورند.»

او ادامه می‌دهد: «طرح و بحث در مورد این موضوع اصلا بی‌حیایی نیست. من حتی فکر می‌کنم مسائل جنسی مانند راه‌های پیشگیری از بارداری را باید در برای نوجوان‌ها در تلویزیون ایران توضیح داده شود.

با این کار بیماری ایدز، HPV، زگیل‌های تناسلی و بقیه بیماری‌های مقاربتی کمتر می‌شود.»

منبع: وقت صبح

کدخبر:732878

زمان انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ ۰۱:۰۰:۰۰
 

آمار انجمن

موضوع ها
48,411
ارسال ها
55,381
کاربران
3,359
جدیدترین کاربران
alireza_mirzaei
عقب
بالا