بهترین اجراهای عصر جدید

مدیر

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایت

بهترین اجراهای عصر جدید ، را در همیارخاص بخوانید

بهترین اجرا در عصر جدید احسان علیخانی باهاش گریه کرد​


مسابقه استعدادیابی عصر جدید این هفته میزبان افراد با استعداد و بینظیری بود. این مسابقه توانسته تاکنون استعدادهای فوق العاده ای را به مردم بشناساند. امروز در پرشین وی می خواهیم بهترین اجرا در عصر جدید را ببینیم که اشک همگان را درآورد.

تصاویر بهترین اجرا در عصر جدید​


در این ویدئو می خواهیم بهترین اجرا که در چند شب گذشته در عصر جدید انجام شد را ببینیم

ویدئو اجرایی که اشک عیلخانی را درآورد​


آنچه در قسمت قبلی عصر جدید گذشت

در قسمت چهاردهم از مرحله مقدماتی برنامه « عصر جدید »، شرکت کنندگاندر حوزه‌های مختلف هنر خود را به نمایش گذاشتند.

گروه آکروبات ایران، نخستین اجرای قسمت چهاردهم از دور مقدماتی فصل دوم را به عهده داشتند.

«پیرامید‌های پرتعداد» و یک آقاغولِ مهربان توانستند اجرای خاص و متفاوتی داشته باشندو چهار رای مثبت داوران را دریافت کردند.

محمد پرویزی در حوزه خوانندگی در مسابقه عصر جدید شرکت کرده بود، او برای حادثهبمباران حلبچه آهنگ کُردی پراحساس از زبان مادری که مویه‌کنان، چشم‌انتظار عزیزانازدست‌رفته‌اش بود را اجرا کرد.اجرای احساسی این شرکت کننده با نظر مثبت داوران همراه شد.

قسمت چهاردهم عصر جدید​


اسرا جلیلیان، سومین اجرای قسمت چهاردهم از دور مقدماتی فصل دوم بااستعداد خوب بازیگری خود توانست مسیر رسیدن به زنگ طلایی را با یک نمایش متفاوت هموار کند.

او قصه رنج کودکان کار در سر چهارراه را سوژه اجرای خود کرد و آریا عظیمی نژاد که همانند دیگر داوران و بینندگان برنامه، از نمایش احساسی اسما جلیلیان دختر ۹ ساله کرمانشاهی به وجد آمده بود زنگ طلایی را برای او به صدا در آورد و این هنرمند خردسال با این امتیاز مستقیم به مرحله نیمه نهایی راه یافت. البته اسرا جلیلیان، در بخشی از اجرای خود که در حال فروختن گل بود به علیخانی گفت برای همسرت گل بگیر که علیخانی به او گفت مجرد است واین شرکت کننده به کنایه گفت:پدر بزرگ من ۱۰ سال از شما کوچکتر است!

گروه کرموبله، پنجمین شرکت کننده برنامه «عصر جدید» در قسمت چهاردهم از دور مقدماتی فصل دوم این برنامه بودند.

این گروه صداگذاری جالبی روی فیلم جدایی نادر از سیمین با بازی شهاب حسینی و ابد و یک روز و متری شش و نیم با بازی نوید محمدزاده داشت که مورد توجه داوران قرار گرفت.

در پایان قسمت چهاردهم دور مقدماتی فصل دوم مسابقه بزرگ «عصر جدید» علاوه بر اسرا جلیلیان،محمد پرویزی هم با رای داوران به مرحله بعد راه پیدا کرد.

فصل دوم مسابقه «عصر جدید» با اجرای احسان علیخانی ، داوری امین حیایی، آریا عظیمی‌نژاد، سید بشیر حسینی و رویا نونهالی هر هفته شنبه و یکشنبه ها حوالی ساعت ۲۲:۳۰ روی آنتن شبکه سه می رود.

اینستاگرام و افکارنیوز


بهترین اجراهای عصر جدید​


عنوان : بهترین اجراهای عصر جدید


اگر این مطلب نیاز به اصلاح و یا تکمیل دارد اطلاع دهید
 

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط همیارخاص در سایت منتشر خواهد شد
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد
بالا