بستن دستمال سر

مدیر

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایت

بستن دستمال سر ، را در همیارخاص بخوانید

آموزش بستن دستمال سر به زیباترین شیوه های تابستانه تصاویر​

روشهای بستن دستمال سر در تابستان امسال​


در تابستان کمد لباسمان باید آمادگی مقابله با گرما را داشته باشد. یکی از مواردی که در تابستان کاربرد زیادی دارد دستمال گردن ها و دستمال سرها هستند که تیپ و استایلی جذاب را به فرد می دهند. البته باید جوری بسته شوند که خیلی موجب گرما نشوند.

دستمال سر را می توان به شکل های مختلفی استفاده کرد. فقط کمی تمرین لازم است تا در بستن آن ها مهارت پیدا کنید. چیزی که در اینجا می خواهیم استفاده کنیم همان دستمال سرهایی است که در کمد خود دارید.

تقریبا همه خانم ها علاقه زیادی به دستمال سر دارند چون یکی از لوازم جانبی لباس است که هیچوقت از مد نمی افتد. می توانید به شیوه های مختلفی آن راروی موها ببندید تا هم متفاوت شوید و هم جذاب. برای این کار از مدل هایی که در اینجا آورده ام استفاده کنید.

روش‌های بستن دستمال سر هدبند باندانا مچبند​


نوشته شده در ۱۳ آبان ۱۳۹۸٫

آیا می‌دانستید تاریخچه هدبند به قرن ۱۸ بازمی‌گردد؟! بله، ظاهرا مردم آن زمان از چیزی که ما تصور می‌کنیم خوشتیپ‌تر بوده‌اند! همانطور که می‌دانید، خیلی از چیزهایی که امسال در دنیای مد و فشن ترند شده‌اند، متعلق به دنیای مد قدیم هستند؛ هدبندها هم از این دسته هستند. در این مقاله اکثر روش‌های بستن این اکسسوری که اسمهای مختلفی داره (باندانا ، دستمال سر ، آویز، هدبند ، مچبند و …) را به شما آموزش خواهیم داد. شما هم اگه مدلی غیر از اینها بلد هستید واسمون بفرستید تا با اسمتون اضافه کنیم.

برای دیدن و خریدن دستمال ‎سرهای فلانی اینجا کلیک کنید​

همچنین ما میتونیم طرح شما را روی دستمال سر (باندانا) چاپ کنیم!​

با هر رنگ و طرحی که بخواین در ۳ مدل مربعی و مستطیلی پهن و باریک واستون چاپ میکنیم و دوخته شده در هر کجای ایران به دستتون میرسونیم.​

برای سفارش و اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید​


روش بستن باندانا و هدبنداگر می‌خواهید یک دوش سریع بگیرید و وقت ندارید موهایتان را بشویید، یا مثلا شامپویتان تمام شده و مجبور هستید کل یک روز گرم تابستانی را در بیرون از خانه سپری کنید، اصلا لازم نیست نگران باشید. تنها چیزی که لازم دارید یک هدبند است! استفاده از هدبند نه تنها شلختگی و وز بودن موها را می‌پوشاند، بلکه باعث می‌شود در یک مهمانی از همه خوشتیپ‌تر دیده شوید. مدل‌های بسیار گوناگونی برای بستن باندانا و هدبند وجود دارد. در ادامه، چند مدل از محبوب‌ترین این این مدل‌ها را به شما نشان می‌دهیم.

بستن باندانا با یک گره سادهموهایتان را کامل شانه کنید و تمام گره‌های آن را باز کنید.حالا با یک برس پوش، جاهای مختلف موهایتان را پوش دهید.اگر از آن روزهایی است که موهایتان بد مدل شده، آن را از بالا دم‌اسبی کنید و کمی پوش دهید تا شلخته به نظر برسد.هدبند را دور سر ببندید به نحوی که دو سر آن جلوی سر قرار بگیرند.حالا آن را گره بزنید و جای آن را تنظیم کنیدمی‌توانید این مدل را هم با موی کوتاه و هم با موی بلند امتحان کنید. حتی می‌توانید موهایتان را باز بگذارید یا گوجه کنید.

بستن باندانا مدل بایکرنام این مدل بایکر است. این مدل هم زیباست، و جلوه زیبایی به مدل موهای شما می‌بخشد.موهایتان را شانه کنید و پوش دهید.هدبند را از وسط تا بزنید.حالا آن را دور سر ببندید به نحوی که دو سر آن پشت سر قرار بگیرند.دو سر آن را گره بزنید، و تمام!این مدل را می‌توانید با موی دم اسبی یا گوجه شده هم امتحان کنید. این مدل هم با موی کوتاه زیبا می‌شود و هم با موی بلند.

بستن هدبند با پاپیونموهایتان را کامل شانه کنید و تمام گره‌های آن را باز کنید.حالا با یک برس پوش، جاهای مختلف موهایتان را پوش دهید.آن را دم اسبی ببندید یا گوجه کنید.حالا هدبند را به نحوی تا کنید که به یک نوار بلند تبدیل شود.آن را از پایین سر (زیر دم اسبی یا گوجه) بیاورید روی سر.حالا دو سر آن را روی سر گره بزنید و پاپیون کنید.با چند بار تمرین، به راحتی میتوانید این مدل زیبا و فانتزی را روی موهایتان انجام دهید.

بستن باندانا مدل مثلثیباندانا را مطابق عکس بدین شکل تا بزنید.آن را دور گردن ببندید به نحوی که دو سر آن در پشت گردن و قسمت مثلثی آن در جلوی گردن قرار بگیرند.دو سر آن را به هم گره بزنید.

بستن باندانا مدل باریک و سادهموهایتان را دم اسبی کنید یا پشت سر ببندید.با گیره سر، ادامه موهایتان را مدل دهید و ببندید.حالا هدبند را به نحوی تا کنید که به یک نوار بلند تبدیل شود.از پس گردن آن را دور سرتان ببندید.دو سر آن تنظیم کنید به نحوی که در وسط و پشت سر قرار بگیرند. دو سر را به هم گره بزنید.میتوانید دو سر گره را پشت هدبند قرار دهید تا پیدا نباشند.

یک روش جدید برای بستن باندانا پایین پیراهن

با این روش یه شکل جدیدی به لباسای قدیمیتون میتونید بدین که پیشنهاد میکنم با بانداناهای باریکمون این کار رو کنید

چگونه باندانا را دور گردن ببندیم؟بستن باندانا با یک گره سادههدبند را مطابق فیلم بدین شکل تا بزنید.آن را دور گردن قرار دهید به نحوی که دو سر آن در جلوی گردن قرار بگیرند.آن را یک گره ساده بزنید و دو سر آن را رها بگذارید.می‌توانید آن را دو گره بزنید.

همچنین به این ۲ روش هم میتونید دستمال سرتون رو روی گردن ببندید:

بستن باندانا مدل گردنبند مثلثیآن را به شکل یک گردنبند دور گردن ببندید به نحوی که دو سر آن در پشت گردن و قسمت مثلثی آن در جلوی گردن قرار بگیرند.دو سر آن را به هم گره بزنید.این مدل نسبت به مدل قبلی بلندتر است و قسمت بیشتری از گردن را می‎پوشاند. به همین دلیل می‌توانید از آن در فصل‌های سرد، به عنوان جایگزین شال گردن استفاده کنید.

بستن باندانا مدل چوکرهدبند را مطابق عکس بدین شکل تا بزنید.آن را دور گردن قرار دهید به نحوی که دو سر آن در جلوی گردن قرار بگیرند.دو سر آن را محکم گره بزنید.دو سر آزاد آن را زیر هدبند قرار دهید تا دیده نشود.

آموزش بستن باندانا روی صورت (گنگ)

چگونه باندانا را مثل دستبند ببندیم؟کافیست باندانا یا دستمال سر را مطابق عکس، به شکل یک نوار باریک تا بزنید. این نوار را دور مچ دستتان ببندید به نحوی که دو سر رهای آن روی مچ قرار بگیرند. دو سر آن را گره بزنید.

چگونه باندانا را روی پا ببندیم؟

باندانا رو همچنین روی مچ پا هم میتونید ببندید

حالا چند مدل بستن دستمال سر ( ba da a ) برای جیب رو میتونید ببینید:

برای دیدن و خریدن دستمال ‎سرهای فلانی اینجا کلیک کنید​

همچنین ما میتونیم طرح شما را روی دستمال سر (باندانا) چاپ کنیم!​

با هر رنگ و طرحی که بخواین در ۳ مدل مربعی و مستطیلی پهن و باریک واستون چاپ میکنیم و دوخته شده در هر کجای ایران به دستتون میرسونیم.​

برای سفارش و اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید​

کل کلیپهای بالا در کلیپ زیر هست که بتونید یکجا دانلود کنید​


سیستم مدیریت محتوا wea ba da as ba da a wea how o wea ba da a how wea ba da as باندانا آموزش بستن باندانا استفاده از باندانا چگونه دستمال سر بپوشیم آموزش دستمال سر باندانا پوشیدن چطور بپوشیم چگونه پوشیدن هدبند مچبند مچبندفشن فشن مد و فشن راهنمای پوشیدن دسمال سر دسمال سر مچبنستن جیب ie ba da a how o ba da a how a آموزشدن باندانا چاپ طرح روی باندانا چاپ طرح دلخواه روی دستمال سر


بستن دستمال سر​


عنوان : بستن دستمال سر


اگر این مطلب نیاز به اصلاح و یا تکمیل دارد اطلاع دهید
 

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط همیارخاص در سایت منتشر خواهد شد
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد
بالا