ایا تالار های عروسی باز است

soalgar

عضو همیارخاص

ایا تالار های عروسی باز است در زمان کرونا / کرونا باز شدن تالار عروسی / باز شدن تالار عروسی / تالار های عروسی باز کرونا /


ایا تالار های عروسی باز است


زمان بازگشایی تالار‌ها فردا مشخص می‌شود
قاسم نوده فراهانی رئیس اتاق اصناف تهران با اشاره به آخرین وضعیت بازگشایی اصناف پر خطر، گفت: در حال حاضر تمامی صنوف از جمله مشاغل پر خطر بازگشایی شده اند به جز تالار‌های پذیرایی که فعالیت آن‌ها فردا در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا مطرح خواهد شد و اعلام می‌شود می‌توانند فعالیت خود را آغاز کنند.

به گفته این مقام مسئول، درخواست بازگشایی تمامی صنوف از جمله مشاغل پرخطر داده شده است و در حال حاضر تمامی صنوف از جمله قهوه خانه و سفره خانه‌ها نیز بازگشایی شده اند.

تکلیف برپایی مراسمات به صورت غیر بهداشتی

چندی پیش خسرو ابراهیمی نیا رئیس اتحادیه تالار‌های پذیرایی و تجهیز مجالس با اشاره به آغاز فعالیت تالار‌های پذیرایی و مجالس، گفت: بنا به تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا تالار‌های پذیرایی بعد از ۲ ماه تعطیلی، پس از تعطیلات عید فطر فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

اما بعد از عید فطر همچنان با تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا شاهد ادامه روند تعطیلی تالار‌های پذیرایی بودیم. حال موضوعی که وجود دارد برپایی مراسم‌های عروسی است که بسیاری از افراد دیگر اعتنایی به بازگشایی این اماکن ندارند و در منازل و باغ‌های پنهان مراسم‌های خود را می‌گیرند موضوعی که می‌توان رعایت پروتکل‌های بهداشتی را زیر سوال ببرد.

این مقام مسئول در خصوص بازگشایی مشاغل پرخطر، گفت: قرار بر این بود که بعد از عید فطر تالار‌های پذیرایی بازگشایی شوند، اما متاسفانه پس از آن، این مشاغل در تعطیلی کامل به سر بردند. حال قرار بر این بود که امروز زمان بازگشایی این مشاغل مشخص شود، اما همچنان بسته هستند و منتظر هستیم تا ستاد ملی مقابله با کرونا تصمیم گیری لازم را بگیرد.

رئیس اتحادیه تالار‌های پذیرایی و تجهیز مجالس با بیان اینکه در حال حاضر تالار‌های پذیرایی در بدترین شرایط هستند، گفت: با وجود خسارت مالی بسیار زیاد از تعطیلی تالارها، اما همچنان تابع تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم. تالار‌ها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی فعالیت خود را آغاز کردند و مشکلی در شیوع کرونا ندارند..
 
  • برچسب ها
    ایا تالار های عروسی باز است در زمان کرونا باز شدن تالار عروسی تالار های عروسی باز کرونا کرونا باز شدن تالار عروسی
  • بالا