اسپاتیفای چیست

مدیر

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایت
5/10/19
95,288
79
اسپاتیفای چیست با آموزش | اسپاتیفای چیست با فیلم آموزشی | فیلم آموزشی اسپاتیفای | آموزش کار با اسپاتیفای |


سوال :

اسپاتیفای چیست


جواب :

اسپاتیفای (به انگلیسی: Spotify) یک رسانه جاری موسیقی، پادکست و ویدئو است که به‌طور رسمی در ۷ اکتبر ۲۰۰۸ راه‌اندازی شد. اسپاتیفای توسط شرکت نوپا Spotify AB در استکهلم توسعه یافت. اسپاتیفای مدیریت حقوق دیجیتال-محتوای محافظت‌شده از ناشران موسیقی و شرکت‌های رسانه‌ای را فراهم می‌کند. اسپاتیفای یک سرویس فری‌میوم است، یعنی ویژگی‌های اساسی همراه با تبلیغات، رایگان هستند، در حالی که ویژگی‌های اضافی شامل کیفیت پخش بهتر و دانلودهای موسیقی آفلاین از طریق پرداخت اشتراک ارائه داده می‌شود.

اسپاتیفای چیست.jpg

اسپاتیفای در بیشتر اروپا، بیشتر قاره آمریکا، استرالیا، نیوزیلند و بخش‌هایی از آسیا قابل استفاده است. اسپاتیفای برای بیشتر دستگاه‌های مدرن، از جمله رایانه‌های ویندوز، مک‌اواس و لینوکس و همچنین تلفن‌های هوشمند و تبلت‌های آی‌اواس و اندروید موجود است. موسیقی می‌تواند از طریق پارامترهای مختلف مثل هنرمند، آلبوم، سبک، لیست پخش یا ناشر مرور یا جستجو شود. کاربران می‌توانند لیست‌های پخش را ایجاد، ویرایش و به اشتراک بگذارند. همچنین آن‌ها می‌توانند قطعات را بر روی رسانه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارند و با دیگر کاربران لیست‌پخش بسازند. اسپاتیفای دسترسی به بیش از ۳۰ میلیون آهنگ را فراهم ساخته‌است. تا ژوئن ۲۰۱۶ اسپاتیفای، ۱۰۰ میلیون کاربر فعال ماهانه و تا مارس ۲۰۱۷، ۵۰ میلیون مشترک پرداختی دارد.

آموزش استفاده از اسپاتیفای​


 
 • برچسب ها
  آموزش کار با اسپاتیفای ارور پروکسی اسپاتیفای استریم اسپاتیفای چیست استفاده از spotify در ایران اسپاتیفای در ایران اندروید اسپاتیفای فمیلی چیست اسپاتیفای لایت چیست اسپاتیفای مود شده چیست اسپاتیفای موسیقی چیست اسپاتیفای پرمیوم چیست اسپاتیفای چیست اسپاتیفای چیست با آموزش اسپاتیفای چیست با فیلم آموزشی اسپاتیفای چیست ویکی پدیا اکانت پرمیوم اسپاتیفای چیست سرویس اسپاتیفای چیست فیلم آموزشی اسپاتیفای مشکل ثبت نام در اسپاتیفای نصب اسپاتیفای در ایفون چگونه از اسپاتیفای آهنگ دانلود کنیم چگونه در اسپاتیفای فالوور بگیریم چگونه وارد اسپاتیفای شویم در اندروید
 • آمار انجمن

  موضوع ها
  48,727
  ارسال ها
  56,059
  کاربران
  3,406
  جدیدترین کاربران
  محمدمهدی قیاسی
  عقب
  بالا