اسم های کره ای

مدیر

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایت
5/10/19
95,288
79
اسم های کره ای را در همیارخاص ببینید

ژانویه ۲۰۲۲ نام های دخترانه کره ای منحصر به فرد و زیبا و معنی آنها​


تبلیغات! نرم افزار JAMB CBT را بصورت رایگان بارگیری کنید!

– نام دختران کره ای –

اگر دوست دارید به فرزند دختر خود یک نام دختر کره ای بدهید، اما نمی دانید از کجا شروع کنید، در جای درستی هستید. ما به سختی در مورد نام دختران کره ای و معانی آنها و همچنین حقایقی در مورد هر نام تحقیق کرده ایم.

این لیست باعث صرفه جویی در وقت شما می شود که ممکن است با تدارکات مهد کودک یا خواب اضافی صرف شود.

بیایید برخی از نام های زیبا، جادویی و منحصر به فرد دخترانه کره ای را بررسی کنیم که برای بسته کوچک شادی شما انتخاب شده است.

انتخاب یک نام زن برای بسته صورتی جدید شادی شما همیشه یک کار سرگرم کننده و در عین حال چالش برانگیز است. وقتی با صدای بلند صحبت می‌شود، نام‌های دخترانه کره‌ای پیوند عمیق و معنی‌داری با فرهنگ باستانی دارند و دوست‌داشتنی به نظر می‌رسند.

نام نوزاد در کره جنوبی دو هجا است اولی اغلب یک نام خانوادگی یا نام خانوادگی است، در حالی که دومی اغلب نامی است که توسط والدین انتخاب می شود. هر هجا معنای خاص خود را دارد.

برخی از این نام های کودکانه یک نوع کره ای بر معنویت و ارزش های اخلاقی متمرکز شده اند.

۱۰۰ نام دختر کره ای و معانی​


این اسامی دخترانه کره ای برای ارج نهادن به میراث کره ای شما یا انتخاب نام زنانه برای بزرگداشت تولد یک نوزاد دختر عالی هستند. فهرست (کامل با تعاریف) را مرور کنید تا نام مورد علاقه خود را بیابید که او را به بهترین شکل توصیف می کند و اینکه او چه خواهد شد!

این نام های کره ای برای دختران شامل گزینه های محبوب ، جالب و رایج است.

۱٫ Ae-Cha (애차)

Ae-Cha می تواند به معنای یک دختر دوست داشتنی باشد.

تنوع معنی وجود دارد – ha gul 애차 aecha را می خواند، اما به معنای ماشین مورد علاقه است. این ممکن است انتخاب مناسبی از نام ها باشد یا نباشد، بسته به میزان علاقه شما به اتومبیل.

۲٫ آری ()

A i از قسمت اول صفت a i apda یا 아리땁다 می آید که به معنای دوست داشتنی، زیبا است.

همچنین می‌توانیم آن را با ha ja بنویسیم که A خوانده می‌شود، مانند 䢝 به معنای دوم، بعدی و 利 که ری را می‌خواند و به معنای سود است.

۳٫ بالام ()

نام کره ای جنسیت خنثی Balam به معنی باد است.

این یکی از کلمات بومی کره ای است که به عنوان نام پذیرفته شده است. همچنین یک نام باستانی گرجی است که به معنای پیروزی بر مقاومت است.

۴٫ بینا ()

بینا به معنای درخشش است.

متصدی کره ای چوی بینا مدیر موسسه هنری کاسکو است. بینا برای Commo s ، یک سازمان غیرانتفاعی مستقر در اوترخت ، چهارمین شهر بزرگ هلند ، کار می کند.

۵٫ بورا (보라)

نام دختر کره ای بورا به معنی بنفش است.

بورا همچنین نام دختران آلبانیایی است که به معنای برف ، نام دختران اسلوونی به معنی درخت کاج و نام پسران ترک است که به معنی طوفان یا پوزخند است.

۶٫ بورام (보람)

بورام به معنای ارزشمند یا ارزشمند است.

Giova a Bo am Yu Echeva ía یک فوتبالیست اروگوئه ای است که در تیم های Defe so Spo i g و تیم ملی اروگوئه بازی می کند. مادر اچواریا اروگوئه ای و پدرش کره جنوبی است.

۷٫ چای وون (채원)

Chae می تواند به معنای جمع کردن، چیدن، یا رنگ باشد، در حالی که Wo اغلب به معنای منبع، مبدا، آغاز است.

Chae-Wo هفتمین نام پرطرفداری بود که در سال ۲۰۱۳ در کره جنوبی به دختران نوزاد داده شد. از آنجا که ۱۸ حجا وجود دارد که می تواند به عنوان Chae و ۴۵ مورد که به عنوان برنده خوانده می شود وجود دارد ، به احتمال زیاد طیف گسترده ای از معانی برای این کودکان کوچک انتخاب شده است .

۸٫ Chae-Yeo g (채영)

Chae-Yeo g به معنای رنگی است که با شکوه ، افتخار یا یشم ترکیب شده است.

مانند دیگر نام های محبوب دختران کره ای که از عنصر خواندن استفاده می کنند ، یئونگ ، چای-یئونگ را می توان به عنوان Chae-You g نیز نوشت.

۹٫ دا یون (다은)

Da-Eu Da ، به معنای بسیاری یا خیلی بیشتر از ، و Eu را به معنای خیرات ، مهربانی ، رحمت یا نقره ترکیب می کند.

دائون سان کوهی با ارتفاع ۲,۴۳۴ فوت و ۷۴۲ متر در کره جنوبی است. در Gyeo gsa g am-do، استانی در جنوب شرقی کشور، Daeu -Sa قبلا با نام Bulgwa gsa شناخته می شد.

۱۰٫ Dal-Rae (달래)

از فعل dal aeda است که به معنای تسکین یا آرام شدن است.

Dal- ae رونویسی جایگزین Dallae است ، که همچنین نام پیاز وحشی کره ای است. این گیاه بومی دارای طعم و مزه مشابه پیاز ملایم و ظاهر پیاز بهاره با پیازهای کوچک است. می توان آن را به صورت خام یا پخته مصرف کرد و از کل پیاز کوهی استفاده می شود.

۱۱٫ Dam-Bi (담비)

دامبی به معنای سمور ، مارتین است.

برخی منابع در اینترنت می گویند دامبی هانجا i es را ترکیب می کند ، که سد را با ha gul eads می خواند ، که بی را می خواند و به معنی باران است.

با این حال ، نام های کره ای به صورت ha ja یا ha gul ارائه می شوند و یک اسم دو هجایی یکی از آنها را ندارد.

وقتی Dam-Bi به صورت ha g به صورت ha gul نوشته می شود ، 담 به عنوان سد خوانده می شود و به معنی دیوار است ، اما وقتی با هم نوشته می شود ، 담비 به معنای مارتین است.

۱۲٫ دن بی (단비)

Da -Bi به معنای زیبا باران شیرین ، باران به موقع ، یا باران خوش آمدید است.

بازیکن بسکتبال حرفه ای ، کیم دن بی از سال ۲۰۰۷-۲۰۰۸ در تیم I cheo Shi ha Ba k S-Bi ds بازی کرده است.

همچنین، یکی از اعضای تیم ملی، کیم برای کسب طلا در بازی های آسیایی ۲۰۱۴ که در شهر زادگاهش اینچئون برگزار شد، بسیار هیجان زده بود.

۱۳٫ دا-سام ()

این کلمه کره ای باستان برای عشق است.

Da-Som یک نسخه بسیار قدیمی تر از کلمه کره ای مدرن sa a g است. استفاده از آن به عنوان یک نام پیچیده در اواخر ۲۰ ، اوایل قرن بیست و یکم استفاده از کلمات بومی کره به عنوان نام به جای هانگا از ریشه چینی است.

۱۴٫ دوری (두리)

دوری یعنی دو.

فکر می کنیم شاید نام بردن از مجموعه ای از دوقلوها هانا و دوری جالب باشد. حنا به معنی یک است ، بنابراین اولین فرزند هانا و دوری دوم خواهد بود. این یک ایده منحصر به فرد به ایده نامگذاری دوقلوهای شما به نام Thi g O e و Thi g Two توسط دکتر Seuss می دهد.

۱۵٫ یون (은)

یون می تواند به معنای مهربانی ، رحمت ، خیرات یا نقره ، پول باشد.

یون نام خنثی جنسیتی دیگر از کره است ، یون می تواند یک نام خانوادگی و همچنین یک نام خانوادگی باشد. گاهی اوقات به عنوان یک نام مستقل مورد استفاده قرار می گیرد ، یون می تواند هجای اول یا دوم هجای یک اسم دو هجا باشد.

۱۶٫ یون-جئونگ (은정)

Eu -Jeo g به معنای مهربانی یا رحمت همراه با برازنده است.

یون جئونگ که یک زن رایج در کره جنوبی در دهه ۱۹۷۰ بود ، در دهه ۱۹۸۰ در جایگاه ششم در میان ده دختر برتر کره قرار گرفت.

۱۷٫ یون جی (은지)

یون جی مهربانی ، رحمت یا خیرات را با خرد ، خرد و عقل ترکیب می کند.

لیم یون جی ، تیرانداز با قطب کره جنوبی از سال ۲۰۰۷ شروع به رقابت کرد و تا سال ۲۰۰۸ رکورد ملی پوشان را شکست. لیم پس از انتقال به کلاس بزرگسالان ، رکورد ملی و داخلی را شکست.

۱۸٫ یون جو (은주)

یون جو به معنای لطف ، نقره یا شکوفائی است که با مروارید ، ستون یا حالت ترکیب می شود.

در سال ۲۰۰۶ ، الیزا یانگ کره ای آمریکایی ساکن شیکاگو ، متولد Eu ju Ya g ، به عنوان VJ برای راه اندازی MTV کره انتخاب شد.

۱۹٫ یون یونگ (은정)

یون یونگ رونویسی جایگزین یون-جئونگ است.

هنگامی که تمام هجی ها و ترکیب های حنجای این نام با هم ترکیب شدند ، یون-یونگ سومین نام محبوب دختران کره ای در دهه ۱۹۷۰ بود.

۲۰٫ یون کیونگ (은경)

به معنای لطف و افتخار است.

یون کیونگ را می توان یون گویونگ ، اون یونگ یونگ ، یون کیونگ ، اون کیونگ و یون کیونگ نیز نوشت. در همین حال ، با ۳۰ حنا که یون را می خواند و ۷۴ که کیونگ را می خواند ، ۲,۲۲۰ جفت مختلف برای این نام وجود دارد.

۲۱٫ یون سوک (은숙)

یون سوک مهربانی ، رحمت ، یا خیرات را با خوب ، پاک ، با فضیلت ترکیب می کند.

کیم یون سوک ، فیلمنامه نویس کره جنوبی ، مجموعه های تلویزیونی محبوب و موفقی را نوشت که بسیاری از آنها مانند Sec e Ga de در سطح بین المللی محبوب شده اند.

۲۲٫ یون یانگ (은영)

یون یانگ به معنای مهربانی ، رحمت ، خیرات و گل ، گلبرگ ، شجاع است.

وونسان ، نوازنده موسیقی جاز ، متولد کیم یون یانگ ، اولین کره ای بود که در باشگاه جاز تاریخی Blue No e در شهر نیویورک بازی کرد.

۲۳٫ Ga-Ram ()

Ga-Ram به عنوان رودخانه ترجمه می شود.

Ga-Ram نمونه‌ای از روند رو به رشد استفاده از کلمات بومی کره‌ای برای نام‌گذاری کودک به جای اعطای نام مستعار است که به طور سنتی به عنوان یک نام در نظر گرفته می‌شود. ما به چنین نام هایی به عنوان goyueo i eum اشاره می کنیم.

۲۴٫ Geumseo g (금성)

Geumseo g، به معنی مکان، در چینی به Jī xi g ترجمه می شود.

جین زینگ اپرا چین از پدر و مادر کره ای که در چین زندگی می کنند متولد شد و به دلیل موقعیت مکانی آنها نام چینی به آنها داده شد. جین زینگ ، یک سرهنگ تزئین شده ارتش ، یک بالیمای برتر و یک آیکون تراجنسیتی ، یک سوپراستار بعید است در چین

۲۵٫ Geu-Roo ()

گیو رو به معنی درخت است.

خواننده آمریکایی کره ای نانسی جواهر مک دونی در نمایش زنده ماندن کره واقعیت ظاهر شد ، پیدا کردن Momola d.

هدف این برنامه یافتن اعضای یک گروه دختر جدید – مومولند بود.

۲۶٫ گیونگ (경)

به عنوان یک نام خانوادگی در کره جنوبی، من معمولاً Gyeo g 慶 به معنای جشن می نوشتم، در حالی که در کره شمالی، 景 به معنای منظره نوشته می شود.

به عنوان یک نام خانوادگی یا یک نام خانوادگی ، همچنین Gyeo g را هجی کرد Kyou g ، Gyeo g ، Kyeo g یا Kyo g را هجی می کنید.

۲۷٫ گیونگ-هوی (경희)

گیونگ-هوی به معنای احترام ، عزت ، زیبایی است.

کاخ گیونگویی یکی از پنج کاخ بزرگی است که توسط سلسله چوسون ساخته شده است. در اثر آتش سوزی یا در زمان اشغال ژاپن بسیاری از بین رفت ، اما دولت کره حدود یک سوم کاخ را بازسازی کرده است.

۲۸٫ گیونگ-جا ()

گیونگ جا به معنای جشن و فرزند است.

۲۹٫ گیونگ سوک (경숙)

گیونگ سوک پایتخت را با خوب ، ناب ، جذاب ، با فضیلت ترکیب می کند.

روش دیگر رونویسی گیونگ سوک کیونگ سوک است. نویسنده شین کیونگ سوک اولین زن و اولین کره ای بود که برنده جایزه معتبر ادبی مرد آسیا شد.

نام های کره ای بیشتر​


۳۰٫ ژئو پشم (겨울)

گیو وول به معنای زمستان است.

درام تلویزیونی محبوب کره جنوبی لیست پخش بیمارستان داستان پنج پزشک را روایت می کند که از دوران پزشکی با هم دوست بوده اند و اکنون در مرکز پزشکی یولجه کار می کنند.

یکی از چهره های اصلی این سریال دکتر جانگ گیئو وول است که شخصیت سرد و دلباخته و عشق بی منت وی به یک پزشک ارشد در بیمارستان باعث شده طرفداران ندانند که دوستش دارند یا از او متنفر هستند.

۳۱٫ ها-یون (하은)

ها-یون به معنای بزرگ ، بزرگ ، تابستانی و خیرات ، رحمت ، مهربانی است.

یانگ ها-اون بازیکن تنیس روی میز کره ای قبل از عضویت در تیم ملی کره جنوبی در سال ۲۰۱۰ موفق به کسب دو مدال در بازی های المپیک تابستانی جوانان ۲۰۱۲ شد.

۳۲٫ هانا ()

حنا یعنی یک.

هانا مای لی بازیگر آمریکایی کره ای که به دلیل بازی در مجموعه فیلم های Pi ch Pe fec مشهور است ، یک کمدین موفق استندآپ است.

۳۳٫ هانول (하늘)

هانول یعنی آسمانی ، آسمان.

اگرچه از نظر جنسیتی خنثی است ، اما Ha eul بیشتر برای دختران استفاده می شود. این در کره رایج است ، جایی که اکثر اسم های تک کلمه ای خنثی از جنسیت عمدتا کاربرد زنانه دارند.

۳۴٫ Ha eulbyeollimgu eumhae imbodasa a gseu eou i

به این معنی که ما از آسمان، ستارگان و ابرها دوست‌داشتنی‌تر هستیم، به طور تصادفی این نام را به دختری در سئول داد.

پدرش چنان هیجان زده بود که به رئیس ثبت احوال گفت که آسمان و ابرها زیبا هستند و دخترش دوست داشتنی تر است.

همسرش اضافه کرد که او همچنین از ماه و ستاره دوست داشتنی تر خواهد بود ، و ثبت کننده آن را به عنوان نام دختر نوشت.

از سال ۱۹۹۳ ، قوانین کره نام های محدودی را به پنج شخصیت یا چند شخصیت آویز محدود کرده است ، اما اگر در خارج از کره زندگی می کنید و می خواهید یک نام میانی با پس زمینه جالب داشته باشید ، این یک انتخاب منحصر به فرد است.

۳۵٫ ها یون (하윤)

رایج ترین معنی ها یون تابستان است که با آسمان ترکیب می شود.

Ha-Yu ، که Ha-Yoo نیز نوشته شده است ، با ۲۰۱۹ ها-یون کره جنوبی ، دومین نام محبوب دختران متولد کره در سال ۱,۰۲۹ بود.

۳۶٫ هوان (완)

هوان به معنای درخشان ، درخشان ، درخشان است.

دولت کره جنوبی لیستی از هانجا دارد که برای استفاده در ثبت نام تایید شده است. حتی اگر یک کلمه ای و یک هجایی باشد ، برای Hwa 21 ha gul و در نتیجه ، ۲۱ معنی برای این نام زیبا وجود دارد.

۳۷٫ هی جین (혜진)

های-جین اغلب با حنجا ha ساخته می شود ، که به معنی هوشمند یا روشن است، و 珍 ، به معنای گرانبها ، نادر است.

چانگ هی جین ، دارنده دو مدال طلای المپیک ، هم در مسابقات انفرادی و هم در تیم های زنان در تیراندازی مجدد پیروز شد. چانگ از سال ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۹ در رده اول جهان قرار گرفت.

۳۸٫ هیون (현)

هنگامی که Hyeo به عنوان نام خانوادگی استفاده می شود ، با ha ja 玄 نوشته می شود ، که به معنی عمیق ، تاریک ، عمیق یا مرموز است.

۴۲ حنا وجود دارد که هیون ، هیون یا هیون را می خوانند.

۳۹٫ هیون جو (현주)

هیون جو مروارید فضیلت ، قادر یا شایسته را با نگین ترکیب می کند.

هو هیون جو ، خواننده رپ و ترانه سرای آمریکایی کره ای بیشتر با نام هنری خود ، جسی شناخته می شود. جسی در نیویورک متولد شد و به کره جنوبی نقل مکان کرد و در مدرسه خارجی کره کنت تحصیل کرد.

۴۰٫ هیون جونگ (현정)

هیون فضیلت ، توانایی ، یا زرق و برق را با دادگاه ، با فضیلت یا عفیف ترکیب می کند.

کیم هیون جونگ با نام هنری SeolA یکی از اعضای گروه دخترانه Cosmic Gi ls است. Cosmic Gi ls به زیر واحدهایی به نام‌های Wo de ، Joy، Swee و Na u al تقسیم می‌شود، بنابراین آنها این گروه را با نام WJSN نیز می‌شناسند.

۴۱٫ ایزول (이슬)

ایزول به معنای شبنم است.

نام ساده و زیبا Iseul نشان دهنده روند مدرن کره جنوبی برای نام های تک صحیحی است که به جای حنجای سنتی نوشته می شود.

۴۲٫ جائه ()

جه به معنای استعداد ، توانایی یا ثروت است.

اگرچه گاهی از آن به عنوان یک نام مستقل استفاده می شود ، اما استفاده از جائه در ترکیب با شخصیت دیگر معمول است.

۴۳٫ Ja-You g ()

این نام به معنای سعادت یا ابدی است.

از شکل معکوس این نام نیز می توان استفاده کرد. لی یونگ جا ، کمدین کره جنوبی ، در فیلم ها و نمایش های تلویزیونی حضور داشته است.

۴۴٫ جئونگ (정)

جئونگ به معنای وفادار ، با فضیلت ، پاکدامن ، ساکت یا ملایم است.

۸۴ ha ja وجود دارد که به عنوان Jeo g خوانده می شوند ، که یک نام خانوادگی خنثی از نظر جنسیت و همچنین نام خانوادگی کره ای است.

۴۵٫ جئونگ-هوی (정의)

جئونگ-هوی به معنای آرام ، ساکت ، ملایم و زیبا ، درخشان یا باشکوه است.

از سال ۱۴۵۵ ، ملکه جئونگویی ملکه همسر یی یو ، پادشاه سجو بود. پس از مرگ پادشاه در سال ۱۴۶۸ ، او ملکه داوگر از جوسون شد و به عنوان معاون نوه خود عمل کرد.

پس از صعود نوه اش به تاج و تخت ، او اولین ملکه بزرگ ملکه متحرک چوسون شد.

۴۶٫ جئونگ سوک (정숙)

برای نام Jeo g-Suk ، Jeo g ، به معنای وفادار ، پاکدامن ، درست یا مناسب ، با suk به معنی خوب ، جذاب ، با فضیلت ترکیب شده است.

نوشته جایگزین جونگ سوک، جونگ سوک است و خواننده کلاسیک کره جنوبی، کیم جونگ سوک، بانوی اول کره جنوبی است.

۴۷٫ جی (지)

این Nmae معانی متعددی دارد ، از جمله خرد ، خرد ، شاخه ، اندام ، ادراک ، درک و جاه طلبی.

جی به ندرت به عنوان نام مستقل کره ای استفاده می شود. این همچنین یک افتخار است که در زبانهای سراسر شبه قاره هند استفاده می شود. در این زمینه ، از آن به عنوان اصطلاح احترام استفاده می شود.

۴۸٫ جی یون (지은)

جی یون شاخه ، خرد و جاه طلبی را با مهربانی ، رحمت ترکیب می کند.

سونگ جی-یون که یکی از اعضای گروه محبوب کره جنوبی Sec e است ، بیشتر با لقب Jieu شناخته می شود. سونگ اخیراً فعالیت انفرادی خود را آغاز کرده و در سریال های تلویزیونی و وب ظاهر شده است.

۴۹٫ جی هو (지후)

جی هو خرد ، جاه طلبی و شاخه را با ضخیم ترکیب می کند.

Ji-Hu که یک نام خنثی از نظر جنسیت است ، بیشتر برای پسران استفاده می شود. ما فکر می کنیم این یک اسم دختر کره ای فوق العاده جالب و زیبا است.

۵۰٫ جی هی (지혜)

معنای مشهور جی-هی روشن یا خرد است.

۶۱ هانجه که جی و ۲۳ هانجه هی میخوانند. این ۱,۴۰۳ ترکیب هانجا و معانی مرتبط قابل توجه را ارائه می دهد. چیزی همچنین می تواند آن را جی هه، جی هی، جی هی، جی هه و جی های هجی کند.

۵۱٫ جی مین (지민)

جی مین به معنای جاه طلبی ، هدف یا عقل و سریع ، باهوش یا یشم است.

Ka g Ji-Mi یک گلف باز حرفه ای است که با دو ضربه A ika Sö e s am را شکست داده و برنده LPGA Co i g Classic 2005 است.

۵۲٫ جی سو (지수)

جی با ترکیب حنجه به معنای هدف ، عقل یا جاه طلبی و تجمل گرایانه و زیبا ساخته می شود.

خواننده Blackpi k ، کیم جی سو را بیشتر با نام مستعار جیسو می شناسند. با پیروان گسترده در شبکه های اجتماعی ، انتخاب مد و آرایش جیسو اغلب ویروسی می شود.

۵۳٫ جی-یو (지우)

جی می تواند به معنای کنجد ، جاه طلبی یا اراده باشد و U به معنای باران ، خانه ، شب یا جهان است.

خواننده محبوب کی پاپ JiU در سال ۲۰۱۴ با مینکس شروع به کار کرد. در سال ۲۰۱۶ ، مینکس با دو عضو دیگر و یک نام جدید دوباره راه اندازی شد رویا گیر.

همچنین بخوانید !!!

➣ ۱۳۰ نام خانوادگی هندی که بیشترین استفاده را برای کودک شما دارد

➣ ۱۰ تفاوت قابل توجه بین نام و نام خانوادگی

➣ نام های گل و شیرین و شیرین دخترانه و پسرانه

➣ ۸۰ نام کودک شگفت انگیز هلندی برای بسته شادی شما

➣ ۱,۰۰۰ نام دختر برتر برای دخترتان که همه تحسین خواهند کرد

۵۴٫ جی وون (지원)

۴۶ حجا وجود دارد که وون را می خواند و ۶۱ مورد را که جی را می خواند ، و از این رو می توان ۲,۸۰۶،XNUMX ترکیب معنی را برای جی-وون ، از جمله خرد و اول ایجاد کرد.

محبوبیت روزافزون کیم جی وون بازیگر کره جنوبی باعث شده تا وی در سریال Ne flix به ایفای نقش بپردازد Loves uck در شهر.

۵۵٫ جی یون (지윤)

جی یون را می توان با هانجا برای جاه طلبی و فرمانداری تهیه کرد.

شین جی یون خواننده ، نویسنده و آهنگساز با گروه دخترانه نسبتاً جدید هفته جنوبی کره جنوبی است.

دریافت اولین جایزه زن تازه کار سال توسط انجمن مصرف کنندگان کره ، اولین نمایش هفتگی در هفته اول ۱۰ میلیون بازدید را به خود اختصاص داد و نسخه دوم آنها در چهار روز با همان رقم روبرو شد.

۵۶٫ جی یانگ (지영)

این به معنای خرد ، دانستن ، درک ، و گل ، شکوه ، سعادت است.

جی یانگ محبوب ترین اسمی بود که در سال ۱۹۷۰ در كره جنوبی به دختران متولد شد. تا سال ۱۹۸۰ ، این نام كره ای زیبا برای دختران در سال ۱۰ به مقام سوم و دهم رسیده بود.

۵۷٫ جونگ (정)

جونگ رونوشت جایگزین جئونگ است.

در کره جنوبی ، جئونگ رایج ترین هجی نام است ، و جونگ به ندرت دیده می شود. با این حال ، در کره شمالی ، جایی که از سیستم قدیمی McCu e – Reischaue برای رونویسی نام به الفبای لاتین استفاده می شود ، جونگ هجی رسمی شناخته شده است.

۵۸٫ جو هیون (주현)

Bae Joo-Hyu با نام حرفه ای خود ایرنه شناخته می شود. وی که به عنوان رهبر گروه دختران کره ای Red Velve در نظر گرفته می شود ، به عنوان نیمی از دو نفره Red Velve – ایرنه و سولگی بازی می کند.

۵۹٫ جو وون (주원)

جو وون دور با زن زیبا ، اصل ، یا اولین بار ترکیب می شود.

کیم جو برنده بالیمای برتر کره جنوبی از سال ۱۹۹۸ با باله ملی کره رقصیده است. کیم که به دلیل خلاقیت و ترکیب سبک های رقص مشهور است ، پس از حضور نیمه برهنه در Vogue مورد سانسور قرار گرفت.

۶۰٫ ژوئن ()

ha ja، of e ، اغلب برای نام کره ای Ju استفاده می شود و به معنی با استعداد است.

کانجی که خوانده می‌شود، رطوبت، خالص یا ساده معمولاً نشان‌دهنده نام ژاپنی Ju است که جنسیت خنثی دارد.

۶۱٫ یونگ یون (정은)

یونگ رونویسی جایگزین جئونگ و یون است که به معنای مهربانی، رحمت و نقره است.

لی یونگ یون از سال ۲۰۰۰ بازیگر بود. پس از حضور و کسب جوایز برایتلویزیون چندگانه نمایش ها و فیلم ها ، او به دلیل بازی در نقش برنده اسکار به عنوان خانه دار در تیترهای بین المللی قرار گرفت انگل.

۶۲٫ یونگ-هوا ()

فضیلت ، راست ، یا قائم و شکوفه ، آتش بازی یا الگوهای گلدار برخی از ترکیبات حنا است که یونگ هوا می تواند به معنای آن باشد.

Ju g-Hwa یک نام خنثی از نظر جنسیت است و همچنین می تواند به عنوان Jo g-Hwa در کره شمالی رونویسی شود.

۶۳٫ یونگ هیون (정현)

جونگ هیون می تواند به معنای عاقل یا مهربان باشد.

لنا پارک نام هنری Pa k Ju g-Hyu خواننده آمریکایی کره ای است که در LA متولد شد و قبل از انتشار اولین تک آهنگ خود در کره در سال ۱۹۹۸ در UCLA شرکت کرد.

از زمان نقل مکان به کره ، پارک در موسیقی ، واقعیت های تلویزیونی و دی جی بسیار موفق شده است. به دلیل صدای قدرتمند و قد و قامت کوچک ، نام مستعار او در کشور Na io al Fai y است.

۶۴٫ Kko -Bi (꽃비)

Kko به معنی گل است و Bi به معنای باران است.

بازیگر نقش اول زن Kim Kko -Bi قبل از بازی در فیلم ۲۰۰۹ در بسیاری از کارهای مستقل بازی می کرد ، بی نفس، او را به کانون توجه بین المللی سوق داد.

از جمله جوایزی که کیم برای این فیلم کسب کرد، جایزه بهترین بازیگر زن در جوایز گراند بل در سال ۲۰۰۹، که گاهی اوقات به عنوان اسکار کره ای شناخته می شود، و جایزه بهترین بازیگر زن جدید در جشنواره بین المللی فیلم لاس پالماس د گرن کاناریا در سال ۲۰۰۹ بود.

۶۵٫ Ma-Ri (마리)

Ma-Ri یک کلمه کره ای باستان به معنی بهترین است.

۶۶٫ Mi-Gyeo g (미경)

Mi-Gyeo g اغلب به معنی یک شهر زیبا یا یک منظره زیبا است.

۶۷٫ حداقل (민)

حداقل می تواند به معنی سریع یا هوشمندانه باشد.

۲۷ هانجا وجود دارد که حداقل را می خوانند و چهار شکل دیگر وجود دارد که هیچ کدام به طور قابل توجهی رایج تر از دیگری نیستند. آنها به ندرت از mi به عنوان یک نام مستقل در کره استفاده می کنند.

اما این یک عنصر نام رایج است که در طیف وسیعی از نام های مردانه و زنانه کره ای مانند مینا ، عضو گروه دختران کره جنوبی Twice وجود دارد.

۶۸٫ مین جئونگ (민정)

مین-جئونگ به معنای سنگ شبیه یشم و دادگاه ، پاکدامن ، مرتب است.

چون مین جئونگ نام تولد مینا چونون ، مربی ، دانشمند و هنرمند کره ای آمریکایی است. چون گاهی بعنوان کیم ایل سون ، شخصیتی از نقاشان کره شمالی که به عنوان بخشی از فعالیتهای صلح کره و اتحاد کره به تصویب می رسد ، از این نمایشگاه استفاده می کند.

۶۹٫ مین جی ()

مین جی به معنای باهوش ، تیزبین و خردمندانه ، عقل ، ادراک یا درک است.

در سال ۱۹۹۰ ، مین جی چهارمین نام محبوب دختران در کره بود. این یکی از محبوب ترین نام های دختر کره ای است

۷۰٫ Mi-Suk (미숙)

Mi-Suk به معنای زیبا ، خوب ، جذاب است.

کانگ می سوک یک وزنه بردار است که در وزن ۶۹ کیلوگرم شرکت می کند. کانگ نماینده کره جنوبی در مسابقات بین المللی بوده و در مسابقات جهانی و المپیک شرکت کرده است.

۷۱٫ میونگ (명)

میئونگ به معنای روشن ، سبک ، واضح است.

Myeo g-Do g نام منطقه اصلی خرید در سئول است. دونگ یک محله است و میونگ دونگ یا تونل روشن، خانه چندین فروشگاه گران‌قیمت است و مسیر رژه و مرکز گردشگری است.

۷۲٫ میئونگ-سوک (명숙)

هانجا که معمولاً برای میئونگ سوک استفاده می شود به معنای روشن ، سبک و با فضیلت ، جذاب است.

اگر نخست وزیری یک ماهه چانگ سانگ را مستثنی کنید ، هان میونگ سوک اولین نخست وزیر زن کره جنوبی بود. هان که به دلیل دریافت کمک های غیرقانونی محکوم شد ، همچنین اولین نخست وزیر کره جنوبی است که مدت زندان را گذراند.

۷۳٫ نبی (나비)

نبی: نمونه اولیه مانوهایی است که توسط کیم یئون جو نوشته شده است. Ma hwa اصطلاح عمومی در کره برای کمیک ها یا کارتون های چاپی است که معمولاً بیشتر از بچه های بزرگتر برای بچه های بزرگتر و بزرگسالان است. اصطلاح Ma hwa مترادف با مانگای ژاپنی است.

۷۴٫ Na-Mo (나무)

Na-Mo یک بچه نسبتاً جدید در صحنه نام کره است. با این حال ، نشانه ماندگاری بالقوه آن این است که Na-Moo از قبل به فرهنگ عامه راه یافته است.

چندین سریال تلویزیونی دارای شخصیت هایی به نام Na-Moo هستند، از جمله بیا و منو بغل کن، که یون نا-مو دارد.

۷۵٫ Na-Ra (나라)

Na-Ra به معنای کشور ، پادشاهی ، ملت است.

چندین رسانه کره ای Ja g Na- a را به عنوان CF Quee معرفی کرده اند. CF مخفف فیلم های تجاری است و CF Quee اساساً شخصی است که تبلیغات و تبلیغات زیادی را انجام می دهد.

آخرین قرارداد امضای جانگ به عنوان سفیر غول لوازم آرایشی کره ای Cha mZo e است.

۷۶٫ Na-Rae ()

Na-Rae به معنای بال است.

لی Na-Rae کشتی گیر بازنشسته ای است که در رده سبک وزن زنان شرکت کرد. لی که به عنوان یک ردیف در ورزش شناخته می شود ، لی در مسابقات مقدماتی المپیک در سال ۲۰۰۴ برنده شد ، کشتی سال اول زنان بخشی از این المپیاد بود.

۷۷٫ ناری ()

ناری یعنی سوسن.

Kim Na-Ri یک تنیسور کره جنوبی است که در مجموع برنده شده است پنج سینگل عناوین و ۱۶ عنوان دو برابر در مسابقات ITF Ci cui .

۷۸٫ رائون (라온)

رائون یک کلمه کره ای باستان است که به معنی شادی آور است.

آزمایشگاه RAON در داژئون ، کره جنوبی در دست ساخت است و مخفف یک مجموعه شتاب دهنده ایزوتوپ نادر برای آزمایش آنلاین است. این یکی از محبوب ترین نام های دختر کره ای است

علاوه بر این ، یک شتاب دهنده ذرات یونی سنگین ، RAON ، با Rike ، CERN ، Fe milab و TRIUMF همکاری خواهد کرد.

۷۹٫ آواز (상)

وقتی سنگ به عنوان نام خانوادگی مورد استفاده قرار می گیرد ، فقط با یک حجا ، 尙 ، که هنوز یا هنوز خوانده می شود ، نوشته می شود.

۸۰٫ سئو هیون (서현)

۴۲ هانجا سئو و XNUMX قلم هیون را می خوانند و این می تواند به معنای فرخنده و با فضیلت باشد.

لی سئو هیون ، تاجر کره جنوبی ریاست بنیاد رفاه سامسونگ و هیئت مشاوره The Leeum ، موزه هنر سامسونگ در سئول را بر عهده دارد. فوربس لی را به عنوان هفدهمین فرد ثروتمند کره جنوبی و شماره ۱۷ ثروتمندترین میلیاردر جهان معرفی می کند.

۸۱٫ سونگ (성)

اگرچه این می تواند معنای زیادی داشته باشد ، وقتی سونگ به عنوان نام خانوادگی استفاده می شود به معنی موفقیت است.

۸۲٫ سونگ-مین (성민)

این به معنای کامل ، جنسی ، یا طبیعت سریع ، هوشمندانه یا تیز است.

ما فکر می کنیم که این نام یک نام کره ای منحصر به فرد برای دختران است ، به ویژه در ایالات متحده یکی از مشهورترین نام های دختر کره ای است

۸۳٫ Seo-Yeo (세현)

Seo-Yeo فال، خوشبختی یا خوشبختی را با زیبایی ترکیب می کند.

فوتبالیست کره جنوبی Shim Seo-Yeo به عنوان یک مدافع با I cheo Hyu dai S eel A gels Red در سال ۲۰۱۷ قرارداد امضا کرد. شیم اولین بازی خود را برای تیم در زمین در سال ۲۰۱۸ انجام داد و از سال ۲۰۰۸ به عضویت تیم ملی درآمده است.

۸۴٫ سئو یون (세윤)

ما اغلب این نام را از ha ja به معنای فال، خوش یمن و نرم و براق ایجاد می کنیم.

Seo-Yu در سال ۲۰۰۸ وارد نمودار اسامی کره ای شد و ششمین نام محبوب دختران دختر در آن سال بود.

۸۵٫ سول-گی (슬기)

Seul-Gi می تواند به معنای نگین آبی همراه با افزایش پایه باشد.

Ka g Seul-Gi ، معروف به Seulgi ، عضو Red Velve و Red Velve – I e e Seulgi است.

سولگی ، که مجموعه نایک را برای تیم ملی فوتبال کره جنوبی الگوبرداری کرده است ، اولین سفیر مارک زن در Co ve se Ko ea و سفیر ۲۰۲۱ در فولکس واگن است.

۸۶٫ سونگ (승)

به عنوان کره ای نام خنثی جنسیتیهانجا ۱۷ هانجا وجود دارد که به عنوان سونگ خوانده می شوند. بیشترین کاربردها a e است ، به معنی صعود ، صعود ، 勝 ، به معنای برتری ، پیروزی یا 承 ، به معنای وراثت.

علاوه بر این، سئونگ یک نام پسرانه خمری به معنای شیر است و ما همچنین از شخصیت کره ای 勝 به عنوان نام پسرانه در ژاپن استفاده می کنیم که در آن کاتسو یا ماسارو خوانده می شود.

۸۷٫ سونگ وان ()

Seu g-Wa ترکیبی از وراثت ، موفقیت ، پیروزی یا برتری با بازی کامل ، تسویه حساب ، کامل یا بازی است.

شون سئونگ وان که به عنوان وندی شناخته می شود ، عضو گروه محبوب دختران کره جنوبی Red Velve است. وندی اخیراً بازگشت ، برای اولین بار پس از یک تصادف جدی در تمرینات در سال ۲۰۱۹ روی صحنه ظاهر شد.

۸۸٫ سوک جا (숙자)

سوک می تواند به معنای ناب ، جذاب یا با فضیلت باشد و 子 ، که به عنوان Ja خوانده می شود ، به معنی کودک است.

هونگ سوک جا در سئول متولد شد و در دانشگاه دونگگوک و سپس دانشگاه بوستون در رشته علوم سیاسی و امور بین الملل تحصیل کرد. پس از فارغ التحصیلی ، هنگ در کنسولگری کره در نیویورک کار کرد و در سال ۱۹۶۵ معاون کنسول شد.

۸۹٫ Su-Bi (수빈)

۶۷ حجا وجود دارد که به صورت Soo و ۲۵ مورد به عنوان Bi خوانده می شود و ۱۶,۷۵،XNUMX ترکیب معنی بالقوه از جمله برجسته و تصفیه شده را ایجاد می کند.

سو بین باک همسر نجیب سلطنتی پادشاه جئونگجو بود. وی به عنوان پارک گا سون در خانواده ای اصیل متولد شد و لقب لیدی پارک را داشت.

۹۰٫ سو جین (수진)

سو می تواند به معنای زیبا ، برجسته ، مجلل و جین به معنای واقعی ، واقعی یا با ارزش باشد.

سو جین ششمین نام محبوب دختران در کره جنوبی در طول دهه ۱۹۹۰ بود. در دهه ۱۹۸۰ از جایگاه پنجم خود یک پله سقوط کرده بود. این یکی از مشهورترین نام های دختر کره ای است

۹۱٫ Su -You g (선영)

محبوب ترین روش نوشتن Su -You g از 善 ، به معنای خوش قلب یا خوب ، به عنوان اولین حجا استفاده می کند.

حنجای دوم مکرر شامل 永 ، یعنی جوان، ابدی ، 英 ، به معنای گل ، گلبرگ ، یا قهرمانانه ، و 怜 ، به معنی باهوش.

۹۲٫ Ye-Eu (예은)

Ye-Eu می تواند به معنای شهرت یا خیریه باشد.

۱,۸۱۵ ترکیب هانجا وجود دارد که می تواند نام دختران کره ای محبوب Ye-Eu را ایجاد کند.

در المپیک زمستانی ۲۰۱۸ ، ورزشکار کره جنوبی Pa k Ye-Eu در یک تیم متحد ۳۵ بازیکن هاکی از کره شمالی و جنوبی حضور داشت.

۹۳٫ یئو-جئونگ (여정)

یئو-جئونگ را می توان با ترکیب حنجه برای زیبا با یکی برای ملایم تهیه کرد.

بعلاوه ، چو یئو-جئونگ در دانشگاه دونگ گوک تحصیل کرد و در آنجا مدرک تئاتر و فیلم و فوق لیسانس خود را در هنرهای نمایشی گرفت. یئو-جئونگ پس از بازی در فیلم دارای درجه R مشهور شد ، بنده، اما به عنوان خانم پارک به شهرت بین المللی دست یافت انگل.

۹۴٫ یونگ (영)

۴۴ حجا وجود دارد که یونگ را می خوانند ، که همچنین می تواند به انگلیسی به عنوان یونگ ، یونگ و یونگ رونویسی شود.

۹۵٫ یونگ جا (영자)

یونگ می تواند به معنی گل ، شجاع ، شکوفا باشد ، در حالی که Ja در یک نام معمولاً به معنی کودک است.

یونگ-جا روزهای اوج یک فیلم کره ای از سال ۱۹۷۵ است ، که آنقدر محبوب بود که فروش بلیط از محبوب ترین فیلم خارجی آن زمان پیشی گرفت ، استینگ. یونگ-جا روزهای اوج یک داستان پیچیده از عشق و از دست دادن است (۲).

۹۶٫ Ye-Rim (예림)

برای نوشتن Ye-Rim می توانید حنجا را برای استعداد ، توانایی ، هنر و سنگهای قیمتی ، یشم زیبا ترکیب کنید.

۹۷٫ یو-یونگ ()

با ۸۸ هانا که یو و ۸۴ را جونگ می خواند ، یو-یونگ دارای ۷,۳۹۲،XNUMX جفت بالقوه خیره کننده است و می تواند به معنای دوستانه یا مدرن باشد.

۹۸٫ یونگ ()

کلمه کره ای یونگ به معنی اژدها است.

۲۴ هانا وجود دارد که یونگ را می خواند. رایج ترین حجاج برای نام ها 龍 است ، به معنی اژدها. این یکی از مشهورترین نام های دختر کره ای است

۹۹٫ یونگ هی ()

You g-He می تواند معنی کند گل، گلبرگ ، همراه با بازی یا زیبایی.

کیم یانگ هی ، بازیگر کمدین کره جنوبی ، به صورت انفرادی و به عنوان یکی از اعضای Celeb Five بازی کرده است. Celeb Five یک گروه کمدی بود که آهنگ های تقلیدی اجرا می کرد ، لباس های دهه ۱۹۸۰ را می پوشید و با پای برهنه با موسیقی دهه ۱۹۸۰ می رقصید.

۱۰۰٫ یونگ سوک (영숙)

جوان به معنای گل ، گلبرگ ، شجاع و سوک به معنای خوب ، جذاب ، با فضیلت است.

در طول دهه های ۱۹۴۰ و ۱۹۵۰ ، نام هایی که با یانگ شروع می شدند مرسوم بودند. یانگ سوک در سال ۲ شماره ۱۹۴۰ ، در سال ۱ شماره ۱۹۵۰ و در سال ۴ شماره ۱۹۶۰ بود. در سال ۲۰۱۲ ، بیش از ۴۰,۰۰۰،۱ نفر با نام You g-Suk در کره جنوبی وجود داشت ، تقریبا XNUMX درصد از جمعیت.

بیش از ۱۰۰ اسم کره ای زیبا و محبوب برای دختران که می توانید انتخاب کنید!

نام های دختر زیبای کره ای که با J شروع می شود​


۱۰۱٫ جانگ می- نام به معنی گل سرخ است.

۱۰۲٫ جلانیوم- نام به معنی شمعدانی است.

۱۰۳٫ جیا- این نام کوتاه به معنی زیبا یا خوب است.

۱۰۴٫ جیون- این نام به معنای پنهان است.

۱۰۵٫ جیمین- این به معنای عقل سریع یا عقل زیرک است.

۱۰۶٫ جین-ای- نام زیبا دیگری که به معنای حقیقت ، عشق و گنج است.

۱۰۷٫ جیندلای- این به معنی آزالیا است.

۱۰۸٫ جیوو- این بسته به شخصیت مورد استفاده معانی مختلفی دارد. این می تواند شاخه ، درک ، رحمت باشد ، در میان دیگران.

۱۰۹٫ جیونگ- این نام به معنای سودمند ، ادراک ، یا گل است.

جو- این نام به معنای جواهر است.

۱۱۰٫ یونگ هوان- این نام به معنای زیبایی صالح است.

نام های دختر بچه کره ای زیبا که با M شروع می شود​


۱۱۱٫ من- این به معنای زیبا است. ساده و اما چنین نام و معنی دوست داشتنی.

۱۱۲٫ می چا- این نام به معنای دختر زیبا است.

۱۱۳٫ میونگ- این نام بسته به شخصیت مورد استفاده می تواند به معنی زیبا یا مناظر باشد.

۱۱۴٫ می-سلام- این به معنای لذت زیبا بسیار ساده و در عین حال معنای زیباست.

۱۱۵٫ می کیونگ- این نام به معنای زیبایی و روشنایی است.

۱۱۶٫ میندول- یکی دیگر از علاقه مندان به گیاهان و گل ها ، این به معنی قاصدک است.

۱۱۷٫ مینجی- این نام به معنای عقل تیز است.

۱۱۸٫ مینجونگ- این به معنای مردم است.

۱۱۹٫ مینسوه- این نام به معنای افراد با وقار.

۱۲۰٫ Mi-Ok- یکی دیگر برای دوستداران اقیانوس. این به معنای مروارید زیبا است.

۱۲۱٫ می سان- این به معنای زیبایی و خوبی است.

۱۲۲٫ می یونگ- این نام به معنای زیبایی ابدی است.

۱۲۳٫ مولان- این نام به معنی گل صد تومانی است. یکی دیگر برای دوستداران گیاهان!

۱۲۴٫ ماه- مورد علاقه دیگر! این یعنی یکی هوشمند.

۱۲۵٫ مون هی- این نام به معنای تحصیل کرده یا باسواد است.

۱۲۶٫ میونگ هی- این نام به معنای شاد یا شادی است.

۱۲۷٫ میونگ اوک- این نام به معنای مروارید روشن است.

نام های دختر زیبای کره ای که با S شروع می شود​


۱۲۷٫ سانگ هی- این نام به معنای یکی دلپذیر است. حالا چه کسی دختر بچه دلپذیری نمی خواهد؟

۱۲۹٫ سنا- این نام به معنای زیبایی جهان است که من فکر می کنم یک نام کامل برای یک دختر است.

۱۳۰٫ سئو یون- این بسته به شخصیت مورد استفاده می تواند به معنای فرخنده یا با فضیلت باشد.

۱۳۱٫ سو- الف- این به معنای گل نیلوفر عالی است.

۱۳۲٫ سو گوک- نام گل دیگری برای دوستداران گیاهان. این به معنی گل ادریسی است.

۱۳۳٫ سوک- این نام به معنای او از ذات پاک است.

۱۳۴٫ سوومین- این می تواند به معنای هوشمندانه یا تعالی باشد ، بسته به شخصیت های مورد استفاده.

۱۳۵٫ سو یون- این نام به معنای گل نیلوفر عالی همان Soo است.

۱۳۶٫ سان جونگ- این به معنای خوب و نجیب است.

۱۳۷٫ سان-هی- این به معنای خوبی یا لذت است.

۱۳۸٫ سودئونهوا- این به معنی گل نرگس است.

نام های زیبای دختر بچه کره ای که با Y شروع می شود​


۱۳۹٫ یانگ-گوئیبی- این نام به معنی خشخاش است.

۱۴۰٫ یونا- این به معنای قلب طلا است که نام بسیار زیبایی است.

۱۴۱٫ یپا- این به معنای زن برفی یا شاهزاده خانم برفی است.

۱۴۲٫ یون- این به معنای شکوفه نیلوفر آبی است.

۱۴۳٫ یونگ- این به معنای شجاع ، شجاع یا برای همیشه است.

۱۴۴٫ یونا- این به معنای نور خدا است.

۱۴۵٫ یورا- این نام به معنای ابریشم کافی است.

۱۴۶٫ یون سو- این نام به معنای جوانی ابدی اما این همچنین می تواند به معنای متشکرم و دیگران بسته به شخصیت های استفاده شده باشد. این یکی از مشهورترین نام های دختر کره ای است

۱۴۷٫ جوان هی- این نام می تواند به معنی شجاعت ، زیبایی ، یا گل باشد.

۱۴۸٫ جوان-مای- این به معنای ابدی ، زیبایی و سایر معانی بستگی به شخصیت های مورد استفاده دارد.

۱۴۹٫ یو- این نام به معنی یشم ، خوشحال ، یا ماه است.

۱۵۰٫ یوری- این به معنی شیشه یا کریستال است.

چیزی که من در مورد نام های کره ای دوست دارم این است که آنها منحصر به فرد هستند و در واقع برای گوش ها دوست داشتنی به نظر می رسند!

هر یک از این نام های کره ای نام زیبایی را برای دختر بچه شما ایجاد خواهد کرد ، به ویژه اینکه همه آنها معانی زیبایی دارند.

امیدواریم این مقاله واقعاً جالب بوده باشد. خوب است که دوستان خود را برای مقالات شگفت انگیز بیشتر دعوت کنید.

تیم CSN.

امروز به بیش از ۵ میلیون مشترک بپیوندید!​


= ما را دنبال در نمایش مشخصات عمومی | فیس بوک TWITTER برای آخرین به روز رسانی

= اکنون با حق نماینده ما چت کنید

مثل این:​


گزينه هاي سكسي : نام های دختر کره ای که با j با معنی شروع می شوند, نام های دختر کره ای که با s با معنی شروع می شوند, نام دختر کره ای با جی, نام های کره ای


اسم های کره ای​


عنوان : اسم های کره ای


اگر این مطلب نیاز به اصلاح و یا تکمیل دارد از طریق انتهای همین مطلب اطلاع دهید
 

کوثر جان

کاربر غیرعضو
ببخشید اسم پسر ندارین؟
 

هلیا

کاربر غیرعضو
میشه اسم های کوتاه و زیبای دخترانه بیشتر بزارین..
 

.....

کاربر غیرعضو
اسم می چا به کره ای چجوری نوشته میشه؟؟
 
 • برچسب ها
  هیچ
 • آمار انجمن

  موضوع ها
  48,727
  ارسال ها
  56,059
  کاربران
  3,406
  جدیدترین کاربران
  محمدمهدی قیاسی
  عقب
  بالا