آپلود فایل در واتساپ تا سقف ۲ گیگابایت ممکن می شود

مدیر

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایت
آپلود فایل در واتساپ تا سقف ۲ گیگابایت ممکن می شود | در همیارخاص بخوانید
واتس اپ به زودی امکان آپلود فایل‌هایی تا سقف ۲ گیگابایت را فراهم می‌کند.
واتس آپ به تازگی در حال کار بر روی ویژگی‌های جدید است؛ مانند آزمایش واکنش‌های پیام در نسخه بتا و ویژگی‌های پیام که به کاربران اجازه می‌دهد کنترل بهتری بر ضبط پیام‌های صوتی داشته باشد. البته این ویژگی‌ها در دسترس همه کاربران قرار نمی‌گیرد، چون پیام رسان‌ها و پلتفرم‌های اجتماعی می‌خواهند قبل از عمومی کردن آنها، همه اشکالات را برطرف کنند. ویژگی بعدی نیز در نسخه بتا واتس آپ آزمایش می‌شود که گفته شده به کاربر امکان ارسال فایل‌های رسانه‌ای تا ۲ گیگابایت را می‌دهد.
البته همانطور که در بالا اشاره شد این ویژگی جدید تنها در اختیار برخی از کاربران قرار گرفته است. بنا به گزارش WABetalnfo، ارسال فایل‌های با حجم زیاد در حال حاضر در نسخه بتا بسیار محدود است و ظاهرا فقط تعدادی از کاربران واتس آپ در آمریکای جنوبی امکان استفاده از آن را پیدا کرده اند. این ویژگی با واتس آپ بتا برای نسخه‌های اندورید ۲.۲۲.۸.۵ و ۲.۲۲.۸.۶ و ۲.۲۲.۸.۷ و همچنین برای ios سازگار است. این در حالی است که پیشتر کاربران تنها امکان ارسال فایل تا ۱۰۰ مگابایت را داشتند.
بیشتر بخوانید
اگر محدودیت فایل جدید واتس آپ به طور گسترده پس از آزمایش منتشر شود ممکن است باعث شود تا پیام رسان‌های دیگر نیز در محدودیت ارسال اندازه فایل پیام رسانی تجدیدنظر کنند. برای مثال در حال حاضر جی میل فایل‌ها را تا ۲۵ مگابایت محدود می‌کند و توئیتر اجازه ارسال فایل تا ۱ گیاگابایت را می‌دهد.

منبع : yjc | [ خواندن کامل این مطلب ]
 

بالا