آموزش رژ لب زدن

مدیر

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایت
آموزش رژ لب زدن ، را در همیارخاص بخوانید

آموزش تصویری رژلب زدن برای زیبایی و پرحجمی لب ها​

آموزش رژلب زدن برای زیبایی هرچه تمام تر لبها​


برای رسیدن به یک ظاهر چشم گیر شما نیاز دارید تا چگونگی رژلب زدن را بیاموزید، یک راه ساده این است که برای انتخاب رژلب دقت کنید، در حالی که سایه های روشن می توانند ظاهر شما را کاملا تغییر دهند و خطایشان کمتر است، اگر نمی توانید به سادگی رژلب بزنید ظاهر خود را خراب می کنید، طبیعی است که فکر کنید رژلب زدن نیاز به هیچ ترفندی ندارد اما رژلب زدن بی عیب و نقص نیاز با هدف پرحجم شدن لبها به آموختن چند نکته دارد، اکثر زنان امروزی نحوه رژلب زدن را می دانند اما برای انجام این کار مراحل گفته شده در این بخش از دنیای مد نمناک را در ذهن داشته باشید.

ابتدا با لایه برداری از لب ها شروع کنید.

یک لب صاف به داشتن یک ظاهری شیک کمک می کند، از ماسک لب برای مرطوب کردن آن استفاده کنید، شما حتی می توانید از یک بالم لب فوق العاده استفاده کنید و مطمئن شوید تا پایان آرایش کردن شما از روی لب هایتان پاک نشود و تا جای ممکن به خوبی جذب شود، سپس بالم لب را از روی لب هایتان پاک کرده و خشک کنید .

آموزش تصویری رژ لب زدن برای زیبایی و پرحجمی لب​


قبل از هر چیز از کرم پودری مات استفاده کنید.

این کرم پودر به نگه داشتن رژلب شما کمک می کند، از خط لبی به رنگ پوستتان استفاده کنید، رژلب خود را برداشته و ابتدا برروی ناحیه کمان دار لب هایتان قرار دهید و سپس به گوشه های پایین و بیرونی لب بروید و در نهایت بقیه لب را پر کنید.

حالا با یک قلم موی کوچک پودر فیکس را برروی لب قرار دهید.(از انگشت حلقه نیز می توانید استفاده کنید).

مجدد رژلب بزنید و پس از انجام این کار از کانسیلر برای جاهایی که نیاز است پاک شود، استفاده کنید، یک گوش پاک کن نیز به خوبی عمل می کند.

آموزش رژلب زدن با استفاده از کرم پودر​


مقداری واریاسون برروی رژلب خود قرار دهید.

اگر می خواهید لب هایتان گوشتالو(حجیم) به نظر برسد از دو سایه متفاوت رژلب استفاده کنید،

برای این کار ابتدا رژلب معمول خود را بزنید و سپس سایه ای نسبتا سبک در مرکز لب پایینی و لب بالایی بزنید و به خوبی پخش کنید درست مثل تصویری که در دنیای مد نمناک مشاهده می کنید. اگر دقت کنید در اکثر تصاویر قبل از استفاده از رژ لب با یک فرچه لب ها بی رنگ می شوند و بعد زیرسازی لب و در انتها رنگ نهایی را به لب ها میزنید.

آموزش رژلب زدن زیبا و حرفه ای​


برای برجسته تر کردن از خط لب استفاده کنید

خط لب برای مشخص کردن شکل و فرم لب و در عین حال برای اینکه رژ لب شما تمیزتر از آب درآید استفاده می شود. شما باید یک طرح کلی حدود شش دهم سانتی متر بااستفاده از خط لب اطراف لب های خود بکشید و سپس این منطقه را با رژلب پر کنید و در پایان از براق کننده لب استفاده کنید.

برجسته کردن لب ها با طرز صحیح رژلب زدن​


از رژگونه به دقت استفاده کنید.

با استفاده از یک رژگونه همرنگ با رژلبتان می توانید رژلب خود را مات کنید، از خط لب و رژلب به طور عادی استفاده کنید و سپس با مالیدن رژگونه به انگشت و اعمال آن روی لب به کار خود پایان دهید، از قرار دادن رژگونه به طور مستقیم برروی لب خودداری کنید، زیرا رژگونه با تمامی رنگ های رژلب به خوبی کارنمی کند و جواب نخواهد داد.

آموزش رژلب زدن با استفاده از رژگونه​


از یک خط لب مناسب برای ایجاد سایه استفاده کنید:

خط لبی با سایه تیره تر از رژلب خود انتخاب کنید، برای ایجاد طرح اولیه ابتدا از خط لب و سپس از رژلب استفاده کنید، استفاده از یک سایه روشن تر کمک می کند تا رژلب شما چشم گیر و جذاب باشد، در انتها از براق کننده لب استفاده کنید و به خوبی روی لب هایتان بمالید.

آموزش رژلب زدن برای پرحجم شدن لب​


لب هایتان را غنچه ای کنید:

یک طرح کلی وسط لب هایتان ایجاد کنید و سپس گوشه ها را رها کنید، از یک رژلب قرمز روشن برای پر کردن این طرح استفاده کنید.

از یک خط لب سبک برای سایه معکوس استفاده کنید:

از رژلب خود به طور معمول استفاده کنید، اما با خط لب طرحی کلی بزنید و از خط لب تیره تر برای ایجاد سایه معکوس استفاده کنید.

آموزش رژلب زدن برای لبهای کوچک​


یک نمای گوتیک را به آسانی ایجاد کنید:

تنها کاری که باید انجام دهید این است که از رژلب تیره مانند زرشکی ،سیاه ویا خرمایی استفاده کنید، یک خط لب مناسب با این رنگ پیدا کرده و از رژلب برای پر کردن لب هایتان استفاده کنید.

یک رنگ مناسب انتخاب کنید:

در حال حاضر نحوه رژلب زدن را برای دست یافتن به یک چهره جذاب آموختید، اما انتخاب یک رنگ مناسب نیز به همان اندازه مهم است، برای مثال شما می توانید همیشه از رژلب قرمز استفاده کنید، به شرط آن که یک سایه مناسب برای آن انتخاب کرده باشید، اگر شما دختری دارای پوستی با زمینه صورتی هستید با انتخاب رژلب قرمز گیلاسی عالی به نظر خواهید رسید، اگر دارای پوستی با زمینه زیتونی هستید از رژلب قرمز استفاده کنید، رنگ های قرمز پررنگ برای دختران با پوست تیره عالی هستند.

انتخاب رنگ مناسب رژ لب بر اساس رنگ پوست​


اگر در انتخاب گیج شدید به رنگ طبیعی لب های خود دقت کنید و سایه ای تیره تر از رژلب خود انتخاب کنید، این امر کاملا خوب جواب می دهد.

اگر شما دارای پوستی بسیار روشن هستید، از رنگ های هلویی ،مرجانی روشن و صورتی برای رژلب خود استفاده کنید و از رنگ های قهوه ای دوری کنید.

اگر دارای تن پوستی متوسط هستید، از رنگ های ارغوانی روشن ،سرخ و توتی(به رنگ توت فرنگی) برای رژلب استفاده کنید و از رنگ های قرمز روشن دوری کنید.

برای پوست های تیره و یا سیاه بهترین سایه رژلب شکلاتی و قرمز است.

همانطور که رنگ رژلب تان را انتخاب میکنید به آرایش چشم هایتان نیز دقت کنید، اگر آرایش چشمی سنگین دارید هرگز از رژلب تیره استفاده نکنید، برای این که رژلب قرمز بزنید باید آرایش چشمی تان نیز روشن و کاملا لایت باشد.

آموزش آرایش لب حرفه ای؛ از کشیدن خط لب تا نحوه صحیح رژ زدن​


آرایش لب ، یکی از بخش‌های مهم میکاپ بانوان چه برای آرایش روزانه و چه برای حضور در مهمانی‌ها بشمار می‌رود. همه بانوان باید شیوه درست آرایش لب را بیاموزند. بهتر است یاد بگیریم که نسبت به فرم چهره، چگونه لب‌های خود را آرایش کنیم تا میکاپ زیباتری داشته باشیم. اما چگونه رژ لب بزنیم و آموزش آرایش لب با مداد به چه صورت است؟

در این مقاله قصد داریم شیوه درست آرایش کردن لب را از طریقه رژ لب زدن حرفه ای تا آموزش خط لب زدن به شما یاد دهیم.

شیوه درست آرایش لب​


آیا میدانید متناسب با هر فرم لب، روش‌های متفاوتی برای رژ لب زدن زیبا وجود دارد؟ پس اولین کار برای آموزش میکاپ لب این است که فرم لب‌های خود را تشخیص دهید و سپس آرایش لب مناسب با لب های خود را بیاموزید.

آموزش رژ لب زدن حرفه ای​


اموزش رژلب زدن به صورت صحیح به خصوص برای بانوانی که لب‌های کوچک یا باریک دارند، می‌تواند یک فرصت عالی باشد. با این‌ اموزش ارایش رژ لب می‌توانند میکاپ متفاوتی داشته باشند تا چهره‌شان جذابتر دیده شود. شاید شما هم دوست داشته باشید لب‌های باریک خود را با آرایش، گوشتی و پرتر نشان دهید. بسیاری از بانوان نمی‌دانند که چگونه می‌شود تنها با یادگیری طرز رژ زدن، حالت لب و حتی چهره را تغییر داد. زیباتر دیده شدن لب‌ها پس از رژ زدن تنها یک ادعا نیست و شما می‌توانید فقط با یادگیری روش صحیح رژ لب زدن ، یک میکاپ کامل و زیبا داشته باشید.

برجسته کردن لب با ارایش ، روشی متداول در آرایش افرادی است که لب‌های کوچک و باریک دارند. زیبایی لب‌های قلوه‌ای قابل قیاس با دیگر انواع مدل لب نیست. اگر درست لب‌ها را آرایش کنیم، ما هم می‌توانیم لب‌هایی جذابتر داشته باشیم.

خوشبختانه بدون اینکه به سراغ جراحی پلاستیک و تزریق بروید، می‌توانید با استفاده از چند وسیله آرایشی و ابزار درست ارایش لب ، لب‌های کوچک و باریک خود را برجسته کنید. برای این کار، تنها باید یک رنگ رژ مناسب لب‌هایتان و یک مداد لب هم رنگ با رژ لب خود تهیه کنید و نحوه رژ لب زدن را بیاموزید. در ادامه بیشتر درباره آموزش کشیدن خط لب برای لبهای باریک و همچنین گوشتی می خوانید.

مدل رژ لب زدن​


در نگاه اول مدل رژ زدن به لب برای تمام بانوان به یک صورت است، اما دقت کنید که باید با توجه به اندازه و شکل لب‌ها و فرم چهره، آن‌ها را آرایش کنید. زیرا ممکن است با آرایش نادرست و صرفا کشیدن رژ لب ساده، لبهای شما زیبایی اولیه خود را نیز از دست بدهند یا آرایش لبتان انقدر اشتباه داشته باشد که سنتان را بیشتر نشان دهد. بنابراین مدل و طرز کشیدن رژ لب دخترانه را مطابق با فرم لب و چهره خود انتخاب نمایید.

آموزش خط لب کشیدن​


خط لب کشیدن حرفه ای یکی از مراحل اصلی آرایش لب بشمار می‌رود. شما می‌توانید با آموختن روش صحیح خط لب کشیدن، لب‌های خود را زیباتر کنید، نواقص لب‌ها را پنهان کرده و به لب ها حجم دهید. حتی در صورتی که لب های درشتی دارید، می توانید با یادگیری آموزش خط لب گوشتی در آن تعادل ایجاد کرده و آن را متناسبتر کنید.

چگونه خط لب بزنیم ؟​


در این بخش، طی پنج مرحله به شما یاد می‌دهیم که چگونه و در کمترین زمان به درستی خط لب بکشید و آرایش لب ها را کامل کنید. این آموزش زدن خط لب را از دست ندهید؛ چرا که خط لب با رژلب جلوه بی نظیری ایجاد می کند.

با دانستن طرز رژ لب زدن صحیح می توانید، لب هایی زیبا و جذاب داشته باشید.

آموزش رژ لب زدن​


این موارد در آرایش لب قوانینی همیشگی هستند و اگر یک آرایش لب استاندارد می‌خواهید باید آن‌ها را رعایت کنید:

آموزش آرایش لب حرفه ای​


اگر دوست دارید پس از آموزش ارایش لب ، سایه‌ای ملایم در لب ها ایجاد کنید و لب‌های خود را سرحال و جوان نشان دهید، مراحل زیر را انجام دهید:

بزرگ کردن لب با آرایش​


بزرگ کردن لب با استفاده از آرایش می‌تواند شما را از انجام تزریق ژل رها کند. کافیست تکنیک‌های مربوط به بزرگ کردن لب را بیاموزید تا به باریکی و کوچکی لب‌های خود پایان دهید.

آرایش لب های کوچک​


روش آرایش لب برای لب های کوچک و بزرگ متفاوت است. در ادامه آموزش زدن رژ لب زیبا روی لب های کوچک را می خوانید.

روش رژ لب زدن صحیح​


ابتدا پرایمر بزنید: پس از اینکه لایه برداری لب را انجام دادید و بالم هم استفاده کردید. حالا نوبت آن رسیده که ماندگاری رژ لب را افزایش دهد. پرایمر بعنوان یک زیرساز عمل می‌کند و با ایجاد یک لایه یکنواخت روی پوست لب سبب می‌شود رژ لب بیشتر روی لب‌ها باقی بماند. شما می‌توانید از پودر جاذب چربی هم استفاده کنید تا خط لب کشیدن راحتتر شود.

در این روش زدن رژ لب ، بعد از مصرف پرایمر و پیش از اینکه رژ لب بزنید، از خط لب استفاده کنید. اگر لب‌های شما کوچک است، حتما از خط لبی استفاده کنید که باعث کوچکتر بنظر رسیدن لب نشود و از طرفی سنتان را نیز افزایش ندهد. در واقع خط لب بیش از رژ لب در آرایش لب کوچک و باریک اهمیت دارد. حتما خط لب شما باید نرم و روان باشد. خط لب کشیدن را از گوشه‌های بیرونی شروع کنید و آن را صاف به بخش بالایی لب برسانید. ولی چگونه درست رژ لب بزنیم تا لب زیباتری داشته باشیم؟

روش صحیح رژ زدن ممکن است در ظاهر به همان منوال همیشگی باشد اما آموزش زدن رژ لب برای لبهای کوچک بسیار متفاوت است. توصیه ما به شما این است که حتما پس از کشیدن رژ روی لب آن را با خط لب تلفیق کنید. اگر رژ لب شما تنها یک تا دو درجه روشن‌تر از خط لب باشد، می‌تواند سایه‌های متعادل ایجاد کند و اطراف لب‌ بالا و پایین را حجیم‌تر نشان دهد.

خط لب کشیدن حرفه ای​


خط لب کشیدن بعنوان زیرساز آرایش قبل از رژ لب شناخته می‌شود. شما می‌توانید با کشیدن یک خط لب فرضی و درست بر روی خطوط لب طبیعی خود، نظم خاصی به آرایش لب ساده تان بدهید. خط لب کشیدن برای بیشتر بانوان امری غیرضروری تصور می‌شود اما اینکار آنقدرها هم که فکر می‌کنید راحت نیست.

ممکن است شما تابحال از خط لب استفاده نکرده باشید و تنها با یک اشتباه در خط لب کشیدن میکاپ خود را از حالت نرمال و طبیعی به یک میکاپ مصنوعی و ناخوشایند تغییر دهید. همانطور که قبلا گفتیم، برای خط لب کشیدن ابتدا باید لب خود را مرطوب کنید. با مداد لبی که مقداری از رژ لب شما تیره تر است، دو منحنی روی بخش بالایی لب ایجاد کنید.

دقت کنید منحنی‌ها دقیقا با انحنای بخش قلبی شکل لب‌هایتان تقارن داشته باشند. باید بدانید که خط لب کشیدن، بالاتر از مرز لب‌ها تنها سبب مصنوعی و زشت شدن آرایش لب خواهد شد. در دو سمت لب بالایی دو خط فرضی دیگر بکشید و لب را به سه بخش تقسیم کنید.

در مرحله بعد دقیقا روی خط لب طبیعی خود، مداد را بکشید و اینکار را برای لب پایین نیز تکرار کنید. سپس مداد را به داخل حرکت دهید و بخش بیشتری از لب را با مداد لب پر کنید. در مرحله بعد با استفاده از رژ لب یک درجه تیره‌تر روی لب‌ها را کاملا کاور کنید. این تکنیک علاوه‌بر زیبایی لب‌ها، سبب طبیعی شدن میکاپ شما خواهد شد.

در صورتی که پوست شما گندمی است، برای رژ لب خود از رنگ های مرجانی، نارنجی یا هلویی استفاده کنید.

انواع ارایش لب​


همانطور که گفتیم هر نوع لب آرایش مخصوص خود را دارد. پس باید بیاموزیم که آرایش مدل لب ما چگونه است. این نکات بخصوص برای کسانی که قصد افزایش مهارت در آرایشگری را دارند نیز مفید خواهد بود.

آرایش لب نازک​


برای ارایش لب‌ های باریک باید به نکات زیر دقت کرد:

آرایش لب قلوه ای​


در این بخش به آموزش زدن رژ لب قلوه ای و روش زدن رژ لب دهان بزرگ می پردازیم.

رژلب برای پوست گندمی​


انتخاب رنگ و مدل کشیدن رژ لب بسیار سخت است بخصوص زمانی که پوست فرد گندمی باشد. اگر رنگ پوستتان گندمی است از رژ لب‌های نارنجی، مرجانی و هلویی استفاده کنید. با استفاده از این رنگ رژ لب ها شما جوان‌تر بنظر می‌رسید، لب‌هایتان قلوه‌ای می‌شود و درضمن آرایشتان طبیعی و درعین حال زیباتر بنظر می‌رسد. البته‌ رنگ‌های آلویی، قرمز تیره، صورتی و بنفش نیز برای شما رنگ‌های ایده‌آلی خواهند بود.

هرگز استفاده از بالم لب را فراموش نکنید. بالم لب به بازساری پوست لب ها و صاف و یکدست شدن آن ها کمک زیادی می کند.

ترفند ترک نخوردن رژلب روی لب​


آیا شما هم از اینکه لب‌هایتان بعد از مصرف رژ لب ترک‌های ناخوشایندی دارند، گله دارید؟ با یادگیری طرز آرایش لب صحیح می توانید، مطمئن باشید بعد از رژ لب زدن لبتان ترک نمی خورد.

مدل آرایش لب جدید​


در سال های اخیر آرایش لب طبیعی یا نچرال طرفداران زیادی پیدا کرده است. بنابراین کافیست تا به لب خود با رژ لب رنگ بدهید و آن را از خطوط لب خارج نکنید تا آرایشی طبیعی داشته باشید و جوان‌‌تر بنظر برسید. با این فیلم آموزش رژ لب زدن را به پایان می رسانیم.

کلام آخر​


در این مطلب تلاش کردیم تا روش های جدید آرایش لب از جمله آموزش رژلب زدن شیک را به شما معرفی کنیم. در صورت تمایل می توانید تجربه های خود در این خصوص را از طریق بخش ارسال دیدگاه با ما به اشتراک بگذارید. همچنین در صورت تمایل می توانید برای آشنایی با روش های ساخت رژ لب گیاهی در خانه به مقاله ما در وبلاگ میس و مستر مراجعه کنید.

منابع​


p e ydesig s

دیدگاهتان را بنویسید لغو پاسخ​


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه *

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت


آموزش رژ لب زدن​


عنوان : آموزش رژ لب زدن


اگر این مطلب نیاز به اصلاح و یا تکمیل دارد اطلاع دهید
 

بالا