Mahdieh

مدیر کل انجمن
ارسال ها
507
امتیاز
18
کدام حیوان شمارش بلد است/پاسخ کدام حیوان شمارش بلد است/جواب کدام حیوان شمارش بلد است/کدام حیوان شمارش انجام مییدهد/جواب کدام حیوان شمارش انجام میدهد / پاسخ کدام حیوان شمارش انجام میدهد/

اغلب فکر می کنیم مرغ ها از هوش چندانی برخوردار نیستند اما در واقع رفتار آنها می تواند هوشمندانه تر از چیزی باشد که به نظر می آید. مطالعات متعدد نشان داده است حتی جوجه های کوچک هم می توانند تا پنج بشمرند. آنها حتی می توانند تعداد اشیاء پنهان شده پشت یک صفحه را جمع و تفریق کنند و بعد با اطمینان صفحه ای را انتخاب کنند که تعداد خوراکی بیشتری پشت آنها وجود دارد.

در آزمون های مختلف مشخص شده است جوجه ها در آزمایش های شمردن عملکرد بهتری از کودکان نوپا دارند. با توجه به این که جوجه ها بعد از چند روز لانه را ترک می کنند و با گذشت چند هفته مستقل می شوند، لازم است به سرعت توانایی های لازم برای یافتن غذا و دوری از شکارچیان را فرا بگیرند و با شرایط لازم برای زندگی مستقل، سازگار شوند. توانایی مرغ ها و جوجه ها به همین جا ختم نمی شود، بلکه گمان می شود آنها درک ابتدایی از فیزیک نیز داشته باشند.

برخلاف مثل مشهور «جوجه را آخر پاییز می شمارند»، مشخص نیست آیا مرغ ها می توانند تعداد جوجه های شان را پیش از بیرون آمدن از تخم مرغ بشمرند یا خیر؟شما میتونید نظراتتون نسبت به این سوال از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید.
.
 

آمار آنلاین

کاربران آنلاین
0
مهمان های آنلاین
239
مجموع بازدید کنندگان
239

جدیدترین ارسال ها

بالا