meysam

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایت
ارسال ها
1,607
امتیاز
148
داستان قتل ارمان و غزاله | ماجرای قتل ارمان و غزاله اینستاگرام | احسان علیخانی قتل ارمان و غزاله | قتل ارمان و غزاله اینستاگرام

آرمان، جوان متهم به قصاص در زندان رجایی‌شهر در دانشگاه سراسری قبول شد. این خبری بود که از سوی مسئولان اداره کل زندان‌های استان تهران رسانه‌ای شد.

بر اساس اعلام مصطفی محبی، مدیرکل زندان‌های استان تهران این جوان ٢٤ ساله که بیش از ٥‌ سال را در زندان رجایی‌شهر به سر برده، در آزمون کارشناسی‌ارشد سال ٩٧ موفق شد در رشته مهندسی پزشکی دانشگاه تربیت‌مدرس در مقطع کارشناسی ارشد پذیرفته شود.

arman-ghazaleh.jpg

مشخص شد این جوان که به اتهام قتل دختر جوانی به قصاص محکوم شده، در زمان ارتکاب به جرم و دستگیری از سوی پلیس مدرک دیپلم داشت که در این مدت با روحیه بالا و پشتکار عجیبی موفق به اخذ مدرک کارشناسی کامپیوتر شده است و سال 97 با شرکت در آزمون کارشناسی‌ارشد رتبه خوبی را کسب کرد و درنهایت در رشته مهندسی پزشکی پذیرفته شد.

اما به زندان افتادن این پسر جوان و حکم قصاص او مربوط به جنایتی عجیب است که هیچ وقت پیکر مقتول در این پرونده کشف نشد و متهم این پرونده هم چندبار در اظهاراتش مدعی شد که این جنایت کار او نبوده است.

با این همه، اما همه مستندات و مدارک نشان می‌دهد که «الف-ع» تنها متهم این پرونده و عامل مرگ دخترجوان بوده است. بر اساس پیگیری‌ها از مسئولان دادسرای جنایی تهران مشخص شد «الف-ع» اواخر سال ٩٢ به اتهام قتل یک دختر ١٨ ساله به نام غزاله دستگیر و به قتل این دختر محکوم شده است، هرچند جسد این دختر جوان هیچ وقت پیدا نشد.

با این وجود، اما محکومیت این پسر جوان که در زمان ارتکاب به قتل کمتر از ١٨‌سال داشته، قطعی شده است.


در شامگاه 9 دی 98 در فضای مجازی عکسی از آرمان منتشر شد مبنی بر این که چهارشنبه 11 بهمن اعدام میشود. ما به طور کلی شرح این اتفاق را برای شما توضیح داده ایم.

اما مسئله ای که مهم این است که قرار است چهارشنبه آرمان به عنوان قاتل غزاله اعدام بشود. پدر و مادر آرمان در فضای مجازی نامه خداحافظی با پسرشان را منتشر کرده اند و از خانوداه مقتول درخواست بخشش پسرشان را دارند.

آرمان قاتل غزاله چهارشنبه اعدام میشود ؟

نامه خداحافظی پدر و مادر آرمان
متن زیر نامه خداحافظی پدر و مادر آرمان است ‏‎. ‏‎
سلام دوستان و همراهان گرامی
‏‎دستبوس تک تک عزیزان همراه هستیم.
‏‎متاسفانه آرمان ما دیگر سحرگاه ۴ شنبه را نخواهید دید.
‏‎پسری که تا لحظه آخر کلمه ای درشتی نکرد و تا آخرین نگاه معصومیت خودش رو حفظ کرد.
‏‎او دیگر نخواهد بود و ما قراره آخرین دیدار رو باهاش داشته باشیم.
‏‎کدوم پدر ومادر میتونه تو چشم بچه اش نگاه کنه و بگه بابا خداحافظ، این آخرین نگاهه...
این آخرین آغوشه، این آخرین بوسه هست، این آخرین لمسه و این آخرین حس نفس گرمته....
کاشکی سهم آخر قسمت ما بود نه فرزندمون....
‏‎این موقع است که ناباورانه پدر ومادر به پروردگارش میگه کاشکی
فرزندمون تو سانحه میمرد نه ذره ذره، نه با انتظار ...
‏‎خدایا قسمت میدیم لبخند مصنوعی و تلخ آخرو موقع آخرین وداع با فرزند که تلخ ترین رخداد زندگی یک پدر و مادره نصیب هیچ کسی حتی بدترین بندگانت نکن....
‏‎آرمانی منتظر ما باش... زود میام پیشت....
مامان کاترین بابا کامیار

آرمان قاتل غزاله چهارشنبه اعدام میشود ؟
 
آخرین ویرایش:
A

amir

مهمان
دعوت به خانه برای تجاوز و بعد هم مقاومت... این یه قتل حرفه ای با از بین بردن تمام سر نخ ها است. طرف اول اعتراف کرده بعد خانواده حرفه ای تر از خودش از او خواستند انکار کنه و تا وقت هست ادرس داده جسد رو معدوم کردن. سلبریتی ها برای اخذ ویزای کانادا و امریکا نیاز به رزومه قوی دارند مخصوصا ضدیت با حکم اعدام. خانواده مقتول باید بدانند که سلام گرگ بی طمع نیست و اینها از غزاله پلی برای مهاجرت خود می سازند.
 
م

مانی

مهمان
وقتی امثال پرویز پرستویی و علی ضیا و احسان مافیا میان از یک قاتل پشتیبانی میکنن مطمعن باشید یه نقشه ایی پشت این قزیه هست این ادما همیشه از خون مردم تغذیه کردن این پسر هم بدون شک یک قاتله ولی مهمتر از اینها داستانه کثیفیه که پشت این قتله کثیفه و کاملا مشخصه که برای لاپوشونیه هدفی کثیفتر این بازیارو دراوردن.ادم عادی تیز هوش مملکت توی ازادی نمیتونه درس بخونه و توی کنکور قبول بشه یا مدرک مهندسیشو بگیره ولی این قاتل خیلی راحت توی زندان بدون استرس درس خونده و مدرکم گرفته مام خریم کلا هیچی نمیفهمیم
 

آمار آنلاین

کاربران آنلاین
1
مهمان های آنلاین
235
مجموع بازدید کنندگان
236

جدیدترین ارسال ها

بالا