خلاصه قسمت 16 سریال از سرنوشت ۳

shadow

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایت
ارسال ها
6,347
امتیاز
148
.

قسمت شانزدهم سریال از سرنوشت ۳

هاشم به بیمارستان منتقل میشه و بعد از جراحی به بخش منتقل میشود وقتی به هوش میاد میبینه که اسماعیل، سهراب، نغمه و خاله پوری به ملاقاتش اومدن از دیدنشون خوشحال میشه. بعد از رفتن آنها اسماعیل به هاشم میگه خیالت تخت داداش من پشتتم میدونم چیکار باید بکنم و میره. بازپرس پرونده برای بازجویی پیش هاشم میره و میگه چرا دعوا کردی که هاشم میگه دیدم کسی که باعث تمام بدبختیامه جلوم داره راست راست میگرده رفتم چسبیدم بهش. بازپرس میگه دیدیش کی بود؟ یا احتمال میدی کار کی باشه؟ هاشم میگه نه. بازپرس درباره درگیری اخیرش تو زندان میپرسه که هاشم براش توضیح میده و میگه من دیگه نمیخوام اونجا برم من اونجا امنیت ندارم. اسماعیل پیش شعبان میره و میگه زنگ بزن به شریکت بگو من زدم دیگه به اون سیم آخر، من گوشام تیزه سری بعد کوچکترین خبری از زندان بشنوم که بلایی سر هاشم اومده فیلمو میدم به قاضی پرونده خودش میدونه چیکار کنه، پولیم که بهش داده بود را پس میده و میگه ۸ تومنه ۲ تومنشو خرج کردم نوش جونم میزنم به حساب دعوا و درمان هاشم و میره. بعد از رفتن اسماعیل، شعبان سریعا زنگ میزنه به نگهدار و حرفهای اسماعیلو میگه بهش.

سهراب به آرزو میگه که پدرش افشاره و بهش میگه برو فکراتو بکن ببین مشکلی نداری با من ازدواج کنی یا نه. فردای آن روز آرزو که به ملاقات هاشم رفته بود در حیاط سهراب بهش میگه فکراتو کردی؟ که آرزو در جوابش میگه با فهمیدن این که پدرت افشاره هیچ تاثیری تو انتخابم نذاشت چون با شناختی که از قبل دارم ازت اونقدر با ارزش هستی که تو انتخابم شکی وارد نشه. اسماعیل میره تو سوپر مارکت تا برای هاشم کمپوت بگیره وقتی میاد بیرون با نقشه ای که نگهدار کشیده بود تصادف میکنه. نغمه و خاله پوری و آقا قناد موقع بیرون اومدن از اتاق هاشم به مامور میگن اسم داداشم اسماعیل کلهره داره میاد اومد بزار ۲،۳ دقیقه بره پیش شوهرم وقتی اینارو میگه از اونطرف نگهدار که گوش وایساده بود میشنوه و بعد از رفتن آنها با معرفی کردن خودش به اسم اسماعیل کلهر به داخل اتاق میره. هاشم که پشتش به در بود فکر میکنه پرستاره ولی بعد از چند دقیقه حس میکنه کس دیگه ای تو اتاقه تا میخواد برگرده، نگهدار دستش را روی دهانش میزاره و با یه آمپول بالاسرشه


منبع : JadvalYab | همیارخاص
 

جدیدترین ارسال ها

جدیدترین ارسال های پروفایل

کاربران گرامی جهت ارسال سوال درمورد کارگزاری ها , لطفا از صفحه اول انجمن ,به تالار بورس - فرابورس - بورس پایه وارد شوید سپس به قسمت پرسش و پاسخ مراجعه کنید.(از تاریخ 21 اردیبهشت 99 ارسالی های این بخش درمورد بورس حذف میشوند)
alir در پروفایل shadow نوشت.
سلام خدا قوت
من چند چند روزه که نمیتونم خرید کنم
پیغام خطا از سرویس ارسال سفارش TP را میده لطفا برطرفش کنید
عباس گودرزی در پروفایل shadow نوشت.
سلام برای من کد معاملاتی در بازار سرمایه اومده این همون کد بورسی هست؟
بالا