meysam

مدیر کل انجمن
مدیر کل سایت
ارسال ها
1,857
امتیاز
148
بورس فردا شنبه / بورس فردا شنبه 21 تیر/بورس فردا شنبه ۲۱ تیر/بورس فردا شنبه چه میشود/بورس فردا شنبه چگونه است/بورس فردا شنبه ۱۴ تیر/بورس فردا شنبه/بورس فردا سه شنبه/بازار بورس فردا شنبه/وضعیت بورس فردا شنبه/پیش بینی بورس فردا شنبه/وضعیت بازار بورس فردا شنبه/


یک کارشناس بازار سرمایه گفت: با توجه به اخبار و حواشی چند روز گذشته احتمال می‌رود فشار فروش در ساعات اولیه بازار غلبه کند و بیشتر سهم‌ها در درصدهای منفی معامله شوند.

به گزارش تجارت‌نیوز، بورس هفته گذشته هم‌پای طلا رشد ۸٫۷ درصدی را به ثبت رساند و دلار با بازدهی ۱۷ درصدی بیشترین رشد را از آن خود کرده است.

براساس داده‌های سازمان بورس و اوراق بهادار شاخص کل بورس نیز با رشد بیش از ۱۴۰ هزار واحدی به سطح یک میلیون و ۷۵۳ هزار و ۶۴۲ واحدی رسید.

در پیش‌بینی عملکرد روند بورس در شنبه پیش‌رو مهدی رضایتی، کارشناس و تحلیلگر بازار سرمایه به تجارت‌نیوز گفت: با توجه به اخبار و حواشی چند روز گذشته احتمال می‌رود فشار فروش در ساعات اولیه بازار غلبه کند و بیشتر سهم‌ها در درصدهای منفی معامله شوند. اما در سناریوی خوشبینانه می‌شود به نیمه دوم بازار امیدوار بود بخ طوری که سهم‌ها متعادل شوند.

این کارشناس بورس همچنین خاطرنشان کرد: با توجه به رشد قابل توجه شاخص در چند وقت اخیر، اصلاح چند روزه بازار سناریوی محتمل‌تری خواهد بود.


روند کلی بازار صعودی است
 

آمار آنلاین

کاربران آنلاین
0
مهمان های آنلاین
103
مجموع بازدید کنندگان
103
بالا